Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik dohányoznak azok akaratgy...

Akik dohányoznak azok akaratgyenge, labilis emberek?

Figyelt kérdés
akik a problémák elől megfutamodnak, és sokkal stresszesebb, "rosszabb" életet élnek?
2016. jún. 18. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2016. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy. Aki nem tudja letenni az az akaratgyenge. De dohányozni nem feltétlenül az. Lehet nem is akarja letenni.
2016. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk igaz, sok nem akarja letenni, mondjuk előbb utóbb tuti leakarja!
2016. jún. 18. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek ez jelenti a kikapcsolódást.
2016. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülye kérdés már bocs.

Aki sokat rágózik, rágja a körmét, tikkel, sok kávét iszik stb. az mind megfutamodik szerinted a problemak elol?!???

Ez egy fuggoseg, ami nem a jobbak kozul valo, ez teny.Az emberek oromforrasnak, kikapcsolodasnak hasznaljak, mert tarsitanak hozza egy "ez az 5 perc csak az enyem, dejo" elmenyt. Ami nyilvan hülyeség de így éljük meg, mi dohányosok, kb olyan mint amikor gyerekkorodban kaptal egy fagyit.

És kikérem magamnak hogy azert mert napi 5-7 szal cigit elszivok, rosszabb eletet elek.Igen, van egy fuggosegem, ami nem jo (1 fuggoseg sem az amugy, a csoki vagy mas fuggoseg sem, az idealis az lenne ha mindenben merteket tudnank tartani es elkerulnenkca karos dolgokat), de en szeretek dohanyozni, ez van. Nem jo nekem, le kellene tenni.Ezt is tudom. De ettol meg akaratgyenge se vagyok, csak meg nem hataroztam el magam teljesen a nem dohanyzas mellett.

Es hidd el, nem futamodom meg egyik problemam elol sem, sot, engem sokksl tobb dolog elgondolkoztat/nyomaszt, mint a sajat korosztslyomat, eleg tudatosan elek.

2016. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki szexuális életet él az akaratgyenge, labilis .... ? XD
2016. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!