Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki semmit nem akar az élettől?

Figyelt kérdés
szó szerint semmit 22/f vagyok..a sztori röviden ennyi: 15 éves koromig átlagosnak mondható gyerek voltam és az életem is rendben zajlott...általános utáni nyáron elkezdtem füvet szívni és cigizni...később jött az alkohol is persze...elkezdtem egy középsulit(szakmunkás képzőt) de kirúgtak a sok hiányzás miatt(10 félévkor)..aztán átkerültem egy másik suliba de ott is csak bukdácsoltam és onnan már önszántamból léptem ki...elkezdtem munkát keresni hát ilyen végzettséggel közmunkás lettem itt ahol lakunk(vidék)...hát ha ez nem lenne elég szánalmas akkor még ezek mellett drogproblémám is volt egészen 2,5 hónappal ez előttig..nagyon sok füvet szívtam az elmúlt 6 évben és persze nem maradtak el a "party" drogok sem mint extasy,speed,kati, ja és a hasist is próbáltam...ezek miatt 3 éve minden évben elég komoly depresszió kínoz és a drogok előhoztak nálam egy komoly agorafóbiát ami nálam kicsit elharapódzott...most ott tart h egyedül az udvaron tartózkodni nehezemre esik úgy félek kint h a házat alig merem elhagyni ....a lényeg h nagyon elcsesztem az életem és feladom mert nem akarok újrakezdeni semmit elég volt az újrakezdésekből az elmúlt 3 évben.... és ezért nem akarok már semmit az élettől így 22 évesen.!

2012. júl. 12. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Most sajnáljunk?
2012. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
53%
Hmm szerintem mindenkinek van ilyen szakasza az életébe, vagyis nekem is volt hogy nem találtam a helyemet és csak úgy "voltam" de aztán valahogy mindíg visszajöttem. Nekem a szteroidoktól volt elég mély depresszióm, meg olyanok hogy elmentem sétálni és aztse tudtam hogy hova meg minek csak mentem, aztán persze drogoztam is decsak füvet de az elég komolyan és amikor aztis letettem megint csak egy nagy űrt éreztem magamba, nem érdekeltek az emberek , nem jártam fel sehova csak otthon kockultam vagy bolyongtam céltalanul. Aztán elkezdtem gondolkodni mi az ami érdekel és leszartam mindenki véleményét....na azóta köszönöm jól vagyok és embernek érzem magam. Szerintem vágj bele teis valamibe légy bátor , végülis mit veszíthetsz csak egyszer élünk ;)
2012. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
KELL, hogy legyen akaraterőd. Én anno dohányoztam (napi 10-12 szál), igen sokat ittam és nem csak hétvégenként, szteroidokat is toltam, és most mégis ott tartok, hogy közel 2 éve nem nyúltam egyikhez sem. Sztornóztam a diszkót is. Ehelyett melózgatok, motorozgatok, testépítek, magával a kommunikációval és a biológiai folyamatok tanulmányozásával rengeteg időt töltök stb., tehát sok hasznos dolgot csinálok és hagyom a hedonista életmódot a fenébe. 20/f
2012. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagy előrelépés, hogy felismerted, ez nem jó így. innen két lehetőséged van, folytatod ezt az önpusztító életmódot, hogy elfeledd a problémát, vagy leállsz vele. az elsőnek gondolom tudod mi a vége... ha a másodikat választod, meg kell találnod, hogy mit szeretsz, és csak azzal foglalkoznod. egy idő után rátalálsz önmagadra, és örülni fogsz neki, hogy nem hagytad elveszni az életed :)
2012. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló nem nem kell sajnálni én a véleményedre lettem volna kíváncside mind1..


2. válaszoló az oké h majd rendbe jövök mert nem először vagyok ilyen állapotban...nekem 3 éve nem volt tavaszom és nyaram mert mindig az év ezen szakaszában jönnek elő a gondok és ilyenkor ténylegesen nem hagyom el a házat...de az van h ha akarom ha nem ez előjön mindig 6 hónapig padlón vagyok aztán 6 hónapig semmi bajom és ez így megy már 3 ÉVE!!!


3. válaszoló nem nincs akaraterőm pont ez a lényeg h már nincs, belefáradtam a folytonos újrakezdésekbe nem látom értelmét, mert mindig ugyan ott lyukadok ki a megoldást már sok embertől hallottam és én is tudom de nálam az sem működött ha éppen volt valami célom amit el akartam érni...volt nekem hobbim, jártam én is edzeni 2,5 évig ,érdekel a rajzolás és a tetoválás ez volt a tervem h tetováló suli mi egy más de hát elvesztettem a motivációmat mindenre amikor tudatosult bennem h ez a betegség minden éveben elő fog jönni mostantól pedig idén már készültem rá lelkiekben de mégsem tudtam leküzdeni még is eluralkodik rajtam és egyre rosszabb...

2012. júl. 12. 19:14
 6/14 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Pedig valamerre el kell indulni. Nekem pl. van motivációm, neked is kell, hogy legyen. Gondolj arra, hogy vannak, akik sokkal súlyosabb problémákkal küzdenek, mint te, és mégis élik az életüket; méghozzá boldogan. Vannak normális társaid akikkel tudsz beszélni? Ha igen, akkor próbálj meg velük beszélni a problémáidról. Szerezz munkát, és akkor hátha tudsz másra figyelni...huhh, ismerőseim 95%-a szerint nagyon jó a problémamegoldó képességem, de a te esetedben különösen nehéz dolgom van, mivel én azt szűrtem le, hogy te már félig-meddig feladtad.
2012. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én is egy ilyen szakaszban vagyok és nagyon rossz. Nekem is ilyen "elegem van , belefáradtam" érzéseim vannak amik fizikai formát is öltenek például néha rámjön egy olyan elképesztő fáradtság ,hogy úgy érzem el tudnék ájulni másszor pedig afféle idegrohamot kapok , akkor meg a fejemet tudnám a falba verni ,hogy nyugodjak már le.
2012. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Próbáld ki hátha segít : Tribulus Terrestis

* A legújabb kutatások egyike, melyet indiai kutatók végeztek 1993-ban, 45%-os általános hangulatjavulást mutatott ki azoknál, akik elveszítették az általános érdeklődésüket az élet dolgai iránt, és fáradtságot éreznek.

2012. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A tribulusok tesztoszteronfokozó, legális készítmények. Felesleges pénzkidobás a te korodban, ha nem cseszted szét a hormonháztartást, akkor nem alacsony a tesztoszteronszinted, de egyébként sem ez a megoldás.
2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"felesleges ember", ahogy irodalomórán megfogalmaztuk az orosz írók műveiben. Gratulálok, szép egy élet! de még ne add fel. Minden rajtad múlik, hogy megváltozz.


Hogy mit gondolok rólad? Azt, hogy sosem késő. Nem hiszem, hogy ez az állapot jó lenne neked, hát változtass! Hajrá!

2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!