Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás okozta bőrelszineződ...

Dohányzás okozta bőrelszineződés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sokat cigiztem az elmúlt napokba és besárgult tőle a bőröm a kezemen. Mivel lehet leszedni? Nagyon zavaró!
2010. ápr. 15. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az erős dohányosok mind így néznek ki, ez ellen nincs mitt tenni. Később a szemük fehérje és a foguk is sárga lesz, elég undi.
2010. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ecet?
2010. ápr. 15. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ecet, hanem le kell állni a dohányzásról. Egyrészt ma már nem trendi, másrészt undorító, harmadrészt pedig a szervezeted ha leállsz elindít egy természetes tisztító folyamatot amely a tüdődtől kezdve a kezeden át mindenhol megpróbál regenerálni. Üdv.: egy jóakaród
2010. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogkrémes dörzsöléssel lejön!

Komolyan!

2010. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kéne először megérteni kedves második válaszoló,hogy a dohányosok nagy része nem a trend kedvéért szívja a cigit...

De mivel gondolom te nem dohányzol(nem tudom régen csináltad-e)ezért ezt nem fogod megérteni.Van aki azért,de a többsége nem.

Azt nem tudom egyáltalán lelehet-e szedni,mert ilyenkor a bőrszövet károsodik.

2010. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen csináltam, de az egész puszta akarat kérdése és nem több. Ma már bebizonyított tény hogy az ember szervezete nem hiányolja a nikotint, hanem csak azt a kis folyamatot hiányolja amit ő csinál cigarettázáskor. Puszta akarat kérdése az egész. Le lehet szokni, csak erősen és elhatározottan kell csinálni. Úgy ahogy le lehet fogyni akaraterővel stb. Én csak az emberek egészségét akarom védeni, és bízom benne hogy kitiltják mindenhonnan a cigit, mert csak pénzt és egészséget visz el mindenki életéből.
2010. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne cigizz tovább!!! ;o)
2010. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!