Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy rá szoktam?

Lehetséges, hogy rá szoktam?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja szívok marihuánát, egy héten többször,és van hogy egy nap 2x 3x. Most kb 5 nem és a következőket vettem észre: feszült vagyok,ingerlékeny, rossz a hangulatom, szorongok. Lehet hogy ezek elvonási tünetek, kialakulhat 3honap alatt? A savazás nem érdekel.

2016. aug. 25. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen rászoktál.
2016. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen rá vagy szokva, próbáld meg önerőből csökkenteni vagy kérj segítséget.
2016. aug. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd lekileg rá lehet szokni a fűre, de azért ez bőven nem egy pl heroin szintű dolog, az elvonási tünet is kicsit erős kifejezés, azt arra mondják, ha fizikai tüneteid vannak, pl rosszullét. Ilyen pedig a (valódi) marihuánál nincsen. Feszült és ingerlékeny akkor is lehet az ember, hogyha mondjuk egy új helyre költözik, szóval érted. Igen, lehet szar, ha nagyon rámentél a zöldre és hirtelen megszakítod, de ez pár nap alatt elmúlik, nem kell túl izgulnod. Hogy vagy egyébként azóta?
2016. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alkoholra,dohányra,kávéra sokkal hamarabb rá lehet szokni.
2016. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már jól vagyok :)

2016. aug. 29. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha füvet szívsz rendszeresen az ugyanolyan mintha horgászni járnál vagy futnál minden nap 5 kilométert vagy konditerembe járnál.

Minden szabadidős tevékenység megviseli a szervezeted és "káros" mert megemelkedik közben a szívverésed és kiteszed a testedet egy traumának.

De ha az a trauma felszabadítja benned a boldogsághormonokat akkor élvezed. Ez az élet lényege.

2016. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A heroin sem drog, csak hülye neve van. Majd azt próbáld ki, és meglátod, hogy a fű csak kicsiknek való.
2016. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a fű nem drog utsó, erről ennyit.
2016. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es:

A heroint gyógyszerként adták a betegeknek receptre anno.-.

2016. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. A füpszichés függöséget okoz. Testileg nem okoz elváltozásokat de érzelmileg kötödsz hozzá. Ez egy ilyen müfaj. Tipikus tüneteket írtál le. Hogy kinél mennyi idö alatt és milyen erös függöség alakul ki az elég egyénfüggö.
2016. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!