Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport ajánlanátok...

Milyen fehérjeport ajánlanátok az alábbi helyzetre?

Figyelt kérdés
Kb 1 órát edzek minden második nap, de így sem tudok izomtömeget növelni, pedig elég sok húst eszem. Sajna elég vékony alkat vagyok (15 évesen 178cm és 50 kg) és ez nagyon megnehezíti a dolgot. Emellett hossztávfutó vagyok (kb minden második nap 5-8 km) és az is jólenne ha ehhez is hozzájárulna a por. Minden javaslatot előre is nagyon köszönök!

2016. júl. 4. 13:00
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
Ha nincs meg így a napi kb 100g fehérjéd (a te súlyodra számítva), akkor vehetsz pl egy mhn wheyt. De nem csak a fehérje számít, hiszen kalória pluszban kell lenned ha tömeget akarsz növelni. Tehát elég ch és zsír is kell, önmagában egy kis plusz fehérjétől még nem valószínű, hogy kalória pluszban leszel.
2016. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mennyi az a "elég sok"? mellette mennyi ch és zsir megy? hány kalóriát eszel egy nap?
2016. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elég sokat csak arányaiban értettem. A lényeg az lenne hogy milyen port ajánlotok, a több kalóriáról gondoskodok.
2016. júl. 4. 13:48
 4/15 anonim ***** válasza:
szóval nincs értended, alig eszel valamit, és azt hiszed hogy +20g fehérje segiteni fog? azért kicsit meredek, hogy egy makro táblázat nem tudsz leolvasni...
2016. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
Írtam, hogy milyen port vegyél, de látom ezt sem sikerült megérteni. ;)
2016. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden második nap 5-8 km az mióta hosszútávfutás? Egyél több ch-t, kevés kalóriát viszel be azért nem hízol, nem pedig heti 20-25km futás dob vissza.
2016. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szóval:


-cortez: az utánad következő válaszadónak írtam amit írtam, a javaslatodat felfogtam, és nagyon hálás vagyok érte.


-többiek: a lényeg az lett volna hogy viszonylag fiatalon, vékony alkatú embernek milyen port ajánlotok, teljesen tisztában vagyok azzal hogy a sportolás más étrendet igényel, a változtatás folyamatban van, csak egy éve csinálom. Ami pedig a futást illeti, szerintem ha valaki 18 perc alatt fut le 5km-t és ráadásul nem is vízzintesen, az igenis megterhelő, de nem ez a lényeg, ezt csak úgy mellékesen írom.


Sajnálom hogy egy kicsit kevéssé egyértelműen fogalmaztam és valószinűleg ez okozta azt hogy a tényleges kérdésre egyetlen egy választ kaptam, de ennyi elég is. Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 4. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmivel se vagy tisztában, vékony alkat nem létezik, a vékonyság étrend, és nem alkat kérdése, max a csontozatod lehet vékony, viszont azon nem is tudsz változtatni
2016. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Írd le egy napi étrended, rögtön kiderül, hol lesz a gond.
2016. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pl vegyük a mait: rántotta reggelire, ebédre spenót pörkölttel, vacsorára pedig melegszendvics.
2016. júl. 4. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!