Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szóval én durván vékony alkatú vagyok és akárhányszor próbáltamhízni, max egy kiló jött fel rám, több sehogysem. Az edzésemről annyit, hogy nem konditerembe járok (és nem is szeretnék, mert nem izomagy akarok lenni), hanem küzdősportot űzök (kravmaga). Előre is köszi.

2016. máj. 15. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem izmos akarsz lenni akkor zsiros vagy mi? Dagadt akarsz lenni? Ezt nem ertem.
2016. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
66%
Zsírosodni akarsz? Neked ennyi ésszel mindegy mit eszel. Nem akar izomagy lenni ezért nem edz konditeremben...fuck logic. :)
2016. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Az első nagyon jól megfogta a lényeget. Ha valaki vékony, nincs rajt sok zsír (ami kell az élethez) és hízna, az egyből dagadt lesz... Gratula az értelmes gondolkodáshoz!

Válaszom pedig: Sport mellett kezdj el többet enni. Sok hús főleg csirke, mellette rizs, zöldség-gyümölcs, stb.

2016. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Csirkerizst ajánlom. Nem akarsz izomagy lenni? Nyugi nem leszel soha.
2016. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Máegint a csirke-rizs. XD
2016. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Aztán vigyázz nehogy a kamu krav magával túl izmos legyél.

Ilyen hozzáállással az életbe nem fogsz kinézni normálisan

2016. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Krav maga arra van, hogy minél hatékonyabban és gyorsan ártalmatlanná tedd az ellenfeled és kárt tegyél benne. Nem egy kifejezetten sport jellegű küzdősport, hanem egy túlélési technika, ahol kifejezetten cél az, hogy szemét módon okozz sérülést.
2016. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok értelmesválaszt. Aki nem volt még egy krav maga edzésen sem, annak fogalma sincs róla, hogy milyen kimerítő tud lenni. Ergo: nincs háj. Csak simán normál alkatom lenne sovány helyett.

A táplálkozásomon nem igazán tudnék változtatni, mert rengeteget eszek. Aki nem ismer, az meg is szokott bámulni, hogy hogy fér belém ennyi, ezért gondoltam a tömegnövelőre.

2016. máj. 16. 01:45
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom megeszel napi 500 gramm rízst és 500 gramm csirkét+ reggelire 150 gramm zab este 250 gramm túró és ha megéhezel akkor napközben 300 gramm tk kenyér nem?
2016. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok az ilyen rengeteget eszek de nem tudok hízni emberke. Régen mikor küzdősportoltam és kétszer annyit ettem mint a dagadt lakótársam ő is csodálkozott, hogy nem hízok, de a virsli kenyér ketchup kombó még nem táplálkozás. A tömegnövelő pedig nem megoldás erre. Jelenleg háromszor annyit eszek mint előtte (és nem virslit :D) így épp, hogy hízok valamit, szóval neki kell állni szépen enni.
2016. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!