Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vajon rászokhatok ennyitől a...

Vajon rászokhatok ennyitől a fűre?

Figyelt kérdés
utóbbi 2 hétvégén péntek szombat vasárnap is téptem.. általában 1 alkalommal 1g-ot szívtunk 3an... előtte életemben talá 3-4×.. utóbbi időben meg akkor 6×..most is annyira kívánnom... nagyon nagyon.. tökre ezen jár az agym h mennyire jó... olyan erősségű érzés, mitn amikot pl cigiznem "kell". nem olyan heves, de érzem.. ez cska lelki függés? :O mindenhol azt hangoztatják h erre mien nehéz rászokni...
2010. ápr. 23. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

pedig mégis krvára rászoktál..

hagyd abba vagy kérj segítséget élőben vkitől akiben megbízol

2010. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Pont ma volt nálunk a suliban ilyen drogelőadás.. Volt egy nő, aki mondta, hogy minden megyének kötelező fenntartani egy drogambulanciát. Nálunk is van. Én elfogok oda menni. Ha nagyon-nagyon kívánod akkor nem jó. Sőt egyáltalán nem jó, hogy szívsz. Nekem se kéne. Én két év alatt szoktam rá, de régebben még kb. csak havonta szívtam ma meg már napi szinten. Nézd meg, hogy nálatok van-e ilyen drogambulancia (név nélkül is belehet menni és senkinek nem adnak ki adatokat - szülőknek se), ott tanácsot fognak neked adni. Szerintem állj le vele, egyszer elfog fogyni a pénz, és aztán majd még rosszabb lesz..
2010. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát én nem évek, nem hónapokról hanem alkalmakról bezélek! és mégis kívánom..:S
2010. ápr. 23. 22:37
 4/11 A kérdező kommentje:
fura, hogy 14 hónapja cigizek, vanh napi 1 doboz, de va h egy hétig nem gyujtok rá és RÁ SE GONDOLOK!
2010. ápr. 23. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Raszoksz az erzesre es majd egyre tobb kell. Ne adj Isten raszoksz masra is. Mutasd meg magadnak, hogy nem kell az neked!
2010. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

az első válaszoló egy barom. nem szoktál rá.

de könnyen rá lehet, és a fűben az a legrosszabb, hogy már rég függő vagy, amikor rájössz, hogy az vagy.

fizikai függőséget valóban nem alakít ki, mert ha kell én is elvagyok akár 1hétig nélküle.

de nagyon kell vele vigyázni, mer az a legrosszabb benne, hogy elveszi az életedet. és ezt most szó szerint vedd.

ami célod, örömöd, boldogságod volt, azt mind elveszi.

ezt most nem fogod megérteni, mert ahhoz át kell élned, de tényleg úgy van, hogy szépen lassan elszívja a 'lelkedet' és a helyére mászik.


Félre ne érts, nem elrettentésnek szánom. Nyugottan spanglizz hétvégente, buliban, alkalmakkor..... csak ne ess át a ló túloldalára, mert az télleg szörnyű.

2010. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösszi, főleg neked utoolso!
2010. ápr. 24. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
nem szoktál rá,egyszerűen ez ilyen. mindig gondolni fogsz rá,hogy akkor milyen jó érzés volt, és hogy most is lehetne olyan. általában akkor gyújtok rá ha unatkozok,vagy nagyon rossz kedvem van.de egy idő után már csak ettől lesz jó kedved,és ahogy az előző válaszoló is mondta, elveheti az életedet. ne szívj többet,elég hétvégente 1-2,amikor kikapcsolódsz.károsítja az agyalapi mirigyedet is, ami a növekedésben és a hormonok helyes működésében is kárt tesz,ezért csak óvatosan vele! :)
2010. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
azutolsó elötti kommentelőnek teljesen igazavan:) A fű nemtartozik a szintetikus drogok közé tehát elvileg nemlehet rászokni,a yardok meg a sok okostojás kapudrognak nevezi. Magyarul ezután jönnek a keményebbek-.-. Deez rajtad múlik mert te tudod szabályozni magad nemugy mint egy herkás akinek hozzászokott a szervezete..Akkorgondolkodj igazán majd el amikor már a tv-t akarod letolni a városba h jólérezd magad:)
2010. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De rálehet szokni egy idő után.. ezt nevezik lelki függőségnek
2010. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!