Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi 2-3 doboz cigitől milyen...

Havi 2-3 doboz cigitől milyen problémáim lehetnek, illetve rászokhatok-e ennyitől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 15:23
 1/7 anonim válasza:

Lényegében ugyanazok a problémák/betegségek, mintha naponta szívsz egy dobozzal, csak később alakul ki. Ha hajlamos vagy rá, a családban volt már pl. tüdőrákos akkor előbb.

És igen, rászokhatsz

2010. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

műr rászoktál. mindegy mennyire gyakran, ha rendszerességgel szívod már rávagy szokva.

az meg h milyen problémád lehet, ugyanolyan mint annak qaki dohányzik, de erre nemkell mérget venned, mert nemmindenkinek lesz problémája a cigitől

2010. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is először csak akkor cigiztem, ha olyan baráttal voltam, aki szívta. Majd vettem egy dobozzal, hogy ne mindig csak kérjek. Utána már mindig volt nálam, és ha valami negatív dolog ért, rögtön nyúltam után. Majd nem volt elég a napi fél doboz. Csak idő kérdése, mikor nő meg az adagod, szépen lassan, hogy szinte észre sem veszed.
2010. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, nemtudom, én kb novemberben szívtam el az első szálam. azóta volt, hogy egy héten egy doboz, volt, hogy 2 nap egy doboz, és volt, hogy egy nap egy doboz elment. viszont mostis meg tudom állni, hogy ne gyújtsak rá, pl vasárnap szívtam utoljára, 2 napja volt, és napi 2-3 szállal is simán elvagyok.
2010. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ne paráz lesz az több is
2010. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen letüdőzöd,akkor szépen rászoksz.
2010. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen problémád nem lehet. Ha sokáig szívod, akkor sokáig élsz. Annál tovább meg minek?
2010. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!