Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miből állapíthatom meg hogy a...

Miből állapíthatom meg hogy a kamasz fiam dohányzik-e?

Figyelt kérdés
Felmerült a gyanú sajnos 12 éves fiamnál:(
2010. ápr. 24. 12:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
lehet érezni a ruhája szagán például de az egész gyerek bűzlik amúgy tőle :D a száján kívül, mert annyi "esze" biztos van, hogy rágózzon utána
2010. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Szagolgasd a ruháit bőszen. Az pedig nem indok, hogy a buszmegállóban ráfújták a füstöt mert kiérződik a különbség.
2010. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

ha te is dohányos vagy, akkor nehezen szerintem.

esetleg ha valaki beárulja. vagy őszintén elbeszélgetsz vele erről a témáról.

az én lányom bevallotta magától. én nem is sejtettem. és azóta, másfél éve egyfolytában szekál, mikor rágyújtok, hogy ne cigizzek már.:(

2010. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Második vagyok

első válaszát kiegészíteném, hogy lehetséges, hogy a szájszagot rágóval el tudja nyomni, de a kezén még megmarad a jellegzetes bagó szag, azt nehezebb lemosni.

2010. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

a ruhája lehet attól is cigiszagú,ha a társaságában cigiznek,vagy pl a suli wc-jében.

egyedül az ujjairól lehet megállapítani,hogy ő dohányzott-e.mert amiben tartotta a cigit,azt akárhogy mossa,nagyon bagószagú.

2010. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
nem szeretném az ujjait szagolgatni, mert ha megkérem, hogy nyújtsa ide akkor valszeg azt fogja hinni, hogy nem bízok benne, mert már amúgy is kezd elkanászodni,de esetleg mentális változások nem történnek?
2010. ápr. 24. 12:53
 7/33 A kérdező kommentje:
de a válaszokat köszönöm
2010. ápr. 24. 12:53
 8/33 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos ahoz van esze hogy átverjen bárcsak az iskolához lenne ennyi esze.

Most alszik megszagoltam mindkét kezét inkább homokszaga van nem bagószag

2010. ápr. 24. 13:05
 9/33 anonim válasza:
100%
Hát és egy 15 éves lány vagyok, és barátnőm is cigizik és nem tudja az anyukája és ő teljes felszerelést hoz magával...kézfertőtelnitő...parfűm...rágó!Szóval semmi cigi szaga nincs a kezén sem a száján sem a ruháján.
2010. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
JÉZUS!!!!!!!!
2010. ápr. 24. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!