Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam volna a fűre vagy...

Rászoktam volna a fűre vagy ez mitől van?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 hónapban úgy 8 alkalommal téptem be (az utóbbi pár hétben a nagy részét, kb 5-ször), és érzem, hogy nagyon jó és vágyok rá, hogyha nem csinálom, innen kezdődik a rászokás? Álljak le vele ameddig lehet? Illetve ez összefüggésben lehet azzal, hogy egy fél éve egyre gyakrabban fáj a fejem? vagy ez az érettségis stressz miatt, hülye időjárástól vagy bölcsességfogtól is lehet? Ha rossz helyre nyitottam rakjátok át!

2016. okt. 10. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

17-25 éves korom közt rendszeres fogyasztó voltam.

Fizikai függőséget nem okoz, de amit mentálisan jónak élsz meg, arra bizony lelkileg rá lehet szokni...

Én nagyon szerettem, úgyhogy nagyon irigylem azokat, akik szívhatnak.

A fű egy csodálatos anyag, olyan szintjeire juthatsz el az önismeretnek, amiről egy nem fogyasztó nem is álmodhat... elképzelni sem tudja...

Viszont a gond is ebből fakad... amennyiben van hajlamod bármilyen mentális betegségre, azt a fű előhozhatja...

Fontos, hogy nem a fű okozza a betegséget, az csak előhozza...

Az orvosaim szerint lehet, hogy leélhettem volna az egész életemet gond nélkül, lehet, hogy soha nem derült volna ki, hovy hajlamom van a bipolárisságra, de a fű előhozta... életem végéig gyógyszeres kezelésre szorulok, ha nem szedem, akkor olyan paranoiás vagyok, hogy mindenkinek tönkre teszem az életét magam körül...

Zárt osztályon is voltam már 3*, onnan ismerek szintén volt fű fogyasztókat, köztük van skrizofrén, pánikbeteg, deperszonalizációs zavaros...


Szóval jó dolog a fű és életem végéig irigyelni fogom azokat, akik 20-30 éve szívják és semmi bajuk... de tudd, hogy könnyen rosszra tud fordulni miatta az életed...


30/f

2016. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
#11 Ez egy hazug propaganda,amit a rohadt szcientológusok terjesztenek!
2016. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Kösz, hogy lepontozzátok az élettörténetem...
2016. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt tedd,ami jólesik,ne azt amit elvárnak!
2016. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!