Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyek manapság a gyenge és...

Melyek manapság a gyenge és közepes dohány fajták?

Figyelt kérdés
És úgy tudom az se mindegy hogy milyen hüvelyben töltöm, szóval arra is kérnék tippeket.
2016. okt. 14. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szénszűrős hüvelybe töltöd, akkor már nem lesznek olyan erősek, mint ha nem szénszűrősbe töltenéd. Primus Multifilter hüvelyt ajánlom, szerintem az a legjobb (szénszürős). Ha gyenge cigit szeretnél, akkor vegyél kék RGD dohányt. Közepesben meg az arany marlboro dohányt. Nem ismerek nagyon sok gyenge dohányt, ezért írtam csak kettőt. Ha erőset szeretnél tölteni, akkor a piros marlboro nagyon jó, piros symphonia, a piros west dohányt kerüld mert az nagyon szar
2016. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A szénszűrős az aktívszenes ? Nagyon régóta dohányzom, lassan 10-11 éve csak nagyon köhögök már az erőstől kék philip morris és bensonokat szoktam szívni általaban meg probálok mindig aktívszenes hüvelyt venni .Nagyon jó dohány mind a 2 de nekem már elég erős
2016. okt. 15. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a szénszűrős = aktívszenes (#1 voltam)
2016. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!