Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Sárga Camel cigivel keztem 3 napja, és mind a 3napon egyet elszívtam. Lehet ebből valami baj? 14 éves vagyok, nagyon szédültem, késő délután elkezd nyomni a mellkasom, és sokat krákogok. Ez el fog múlni?

2016. okt. 21. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Talán nem kéne 14 évesen cigizni,és akkor nem lenne ilyen problémád! Amúgy nyugi,nem lesz semmi bajod,mondjuk idős korodra tüdőrák esélyes.
2016. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah és nem sportolok, kicsit nehezen nyelek azóta, és fiú vagyok
2016. okt. 21. 19:29
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha mértékkel csinálom, akkor nem lesz baj;)
2016. okt. 21. 19:30
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
14 évesen őszintén nincs amivel elfoglald magad? Ezt nem oltásként kérdezem. Menő ha cigizel? Annélkül nem tudsz bevágodni a haverjaidhoz? Menő csajozni vele? Őszintén mi motivált téged arra hogy rágyújts? 20/F
2016. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szédülsz, mert összehúzza az ereket a nikotin. irritálja a nyálkahártyát stb.

Elmúlik, igen.

Szervezeted így tiltakozik ez ellen a pusztító méreg ellen, amely lassan fejti ki hatását...

2016. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

"Ha mértékkel csinálom, akkor nem lesz baj;)"


Szerinted.

2016. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.nem ajozok, jobb az nélkül

2.nem, az osztályban minden fiú jóban van minden fiúval, sőt én vagyok az egyetlen aki cigizik, amikor rágyujtok akkor arrébb is mennek.Nem lettem kicsit se menőbb, nem értem miből gondolod ezt.

3. Arról nem szeretnék moat regényt írni hogy mért cigizek stb, köszönöm a kérdésemre adott válaszokat.:)

2016. okt. 21. 19:56
 8/15 A kérdező kommentje:
csajozok*
2016. okt. 21. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Mamám 26 éves koráig nem dohányzott, akkor azt mondták neki, hogy majd elkezdi... a karrierért. Most 3 évvel ezelőtt elment a kórházba, ahol megállapították, hogy rákos. Nem érez szagot, egy cső segítségével táplálják. De él, jobb mint a halál. Kérlek ne dohányozz, ne akarj meghalni!
2016. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocs, de én inkább apám példáját figyelem.. Amúgy ki tufja hogy az miatt volt-e és nemtudom hogy mennyit szivott stb... És honnan tudod hogy jobb mint a halál?
2016. okt. 21. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!