Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Sárga Camel cigivel keztem 3 napja, és mind a 3napon egyet elszívtam. Lehet ebből valami baj? 14 éves vagyok, nagyon szédültem, késő délután elkezd nyomni a mellkasom, és sokat krákogok. Ez el fog múlni?

2016. okt. 21. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas ahogy indokot keresel arra hogy tovább dohányozhass. harmincegynéhány évesen is meg lehet halni a dohányzástól, tudom neked az is még messze van meg "hol van az még"...
2016. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi a jó francnak írtad ki a kérdést, ha úgy sem tudunk hatni rád? Mindenki leszarja, hogy cigizel-e, nem ettől leszel különleges. Lehet ebből baj? "Ha mértékkel csinálom nem:)" Akkor maradj ebben a hitben. Adios!
2016. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy elmulik-e. Megkaptam a választ, köszönöm viszlát
2016. okt. 21. 21:32
 14/15 anonim ***** válasza:

nem tökmindegy hogy most milyen kifogásokat keres?

a lényeg hogy nem lesz semmi baja

lehet hogy rászokik és lehet hogy később lesznek emiatt betegségei de rohadtul nem tartozik ide

2016. okt. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó:)
2016. okt. 22. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!