Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet bajom ebből?

Lehet bajom ebből?

Figyelt kérdés
Ugye megjott az elso menzeszem 4 honapja. Es tegnap strandon voltunk, es megjott. Ebbol lesz bajom? Mert en nem tudtam mikor fog megjonni, mivel mar 4 honapja volt az elso. Es meg a datum se 29, hanem 16 vopt, szoval tenyleg nem tudtam keszulni ra, es nem is szamitottam ra.

#baj #strand #masodik-menzesz
2015. jún. 17. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt igen elb.sztam. Nagyon rossz helyre irtam. Figyelmetlenseg megint..nok egeszsegebe ment volna! Elnezest!
2015. jún. 17. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:

abból miért lenne bajod hogy megjött? és a strand ezzel hogy függ össze?

bent voltál a vízben gondolom én

hát ilyenkor már nyitva van a méhszáj és könnyebben lehet elkapni fertőzéseket de reméljük nem lesz bajod

2015. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem vagy még 18 az irreguláris menstruáció normális. Ha nagyon fáj, fura színe van vagy fura szaga akkor menj el orvoshoz. Ha menstruációk között vérzel akkor is. Nem mindenkinek 28 nap van a két menzesz között 21-35ig normális minden.
2015. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérést miért az "Egészség » Dohányzás" kategóriába írtad ki?
2015. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam hogy elnezest, kapkodtam es felrenyomtam. 13 vagyok egyepkent. Es koszonom a valaszokat!
2015. jún. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!