Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti ha tehetnétek...

Dohányosok, ti ha tehetnétek mire költenétek azt a pénzt amit dohányzásra költötök?

Figyelt kérdés
Én heti 1-2 ezret költök rá, és szerintem ha nem dohányoznék sem túl hasznos dolgokra költeném azt a pénzt.

2016. nov. 4. 10:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsón jót nevettem. :D Pont nemrég hallottam is egy viccet egy ilyen esetről, amiben egy srác meg egy lány beszélgetett, és mikor a lány megtudta, hogy a ffi évek óta dohányzik (napi fél-1 doboz), mondta neki, hogy már egy sportkocsid lehetne a pénzből. Erre a ffi visszakérdezett a nemdohányzó lánynak, hogy: Neked akkor hol a sportkocsid?:)
2016. nov. 4. 16:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha letehetném, akkor még több cigire költeném, mert nem akarom letenni.
2016. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
4 éve szoktam le, az összeg a bankszámlámon :-D Még pár év, és ingatlanba fektetem :-)
2016. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem el cigizni amikor meghalt a fiam...legszívesebben ezt a pénzt rá költeném ha még élne
2018. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!