Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigivel kapcsolatban kinek...

E-cigivel kapcsolatban kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Én februárban vettem, de csak június óta használom napi szinten. Húsz év dohányzás, napi egy doboz cigi után most ott tartok, hogy csak 3-4 szálat szívok, azt is csak a kávéhoz, bármikor máskor az e-cigit szívom. Azt nem tudom, hogy a következő lépések, pl teljesen elhagyni, aztán az elektromost is elhagyni, mikor és hogy fognak sikerülni.
2016. nov. 12. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve ecigizek, szinte egyik napról a másikra sikerült az átállás napi másfél doboz tigris szofi (eleinte bolti, majd átálltam a töltésre). Én nem tervezem letenni az ecigit, én hobbiként kezelem már. Magam csinálom a tekerést, magam csinálom a levest hozzá és minden nap nézem (külföldi fórumokat, mert a magyar az rettenet szerintem) mik az újdonságok, még ha ritkán is fejlesztek. 3mg nikotinos levest szívok, egy időbe lementem nullára ám 2 héten belül visszamentem 3mg-re. Már nem épp a nikotin hatás miatt, ilyen alacsony szinten szerintem amúgy sem zavar sok vizet, hanem a liquidek íze nikotinnal jobban tetszenek.
2016. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én három hét alatt szoktam át e-cigire, az átmeneti időszakban kávéhoz, sörhöz én is rendes cigit szívtam. De aztán nagyon könnyen elhagytam azt is. Én is úgy vagyok vele, mint az első, egyelőre nem tervezem az e-cigit is letenni, hacsak ki nem derül róla valami igazán rossz. Sőt, a nikotinszintet se csökkentem, 4-5 ml 12 mg-os folyadékot szívok el naponta.
2016. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, bocs, de nem volt időm reagálni! Nekem először nehéz volt átállni ágyban, hogy nem cigit szívok, még ha a nikotin adagot meg is kaptam. Most meg már szinte hihetetlen, hogy pár szálat szívok csak. Tudom, hogy úgy, mint ti is, én is el tudnám hagyni teljesen, csak valószínű, hogy az egóm nem akarja elengedni :) Majd egyszer elhatározom magam, és teljesen átállok.
2016. nov. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!