Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mai 13-17 éves tinik mit...

A mai 13-17 éves tinik mit látnak a cigiben?

Figyelt kérdés
Nem értem mire jó az amikor egy 13-17 éves lány vagy fiú mit lát abba, h cigizok!Talán azt hiszik, h ezzel most menöbbek,nagyobbak..stb:S
2010. máj. 4. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Néhány osztálytársam már 11 éves korától cigizik, némelyiket az anyja/apja is kínálgatja. Persze van rengeteg menőzésből cigiző is, ők lenézik a nem cigizőket. Nálunk azért van normálisabb ember is, mert például ha tudják, hogy én is jövök, akkor nem gyújtanak rá, szóval gondolnak rám is.
2010. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem azért cigizek mert menő.Családi okok.

15/F

Ja és lenézem azokat akik menőzésből szívják igaz legalább hamar elpatkolunk :).

2010. máj. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a fentiek ellenére szerintem manapság már cikis cigizni

én ezt látom a fiatalok között!!

hallom a buszon, hogyan vagánykodik egy max 18 éves srác,hogy sikeres a nevelése:a bnője miatta nem gyújt rá!!

2010. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

A ti válaszaitokból is az látszik hogy manapság lenézik a dohányosokat hála az Amerikából elindult antikampányoknak...

Egyálltalán nem menő dolog cigizni főleg mert már elindult egy negatív diszkrimináció is a dohányosok felé...

Csak mindenki elfelejti a dohány kultúrális és hagyományörző értékét. NEM csak a dobozos cigi létezik... Létezik igenis pipa, vagy gyönyörű frissen szárított Virgina Gold. A dohány növény átvonult európa történelmén. Én azért szívom mert ez érdekel és számomra rituális értékű mikor megtömök egy pipát(nem vizi) Havannával és kiülök vele valami zöld területre és elszívom egy jó könyvvel. Vagy amikor szüretelünk és igazi normális cigidohányból tudok csavarni... Akármit monda amerika a dohány nem maga a megtestesült gonosz, és aki szívja az nem lesz se az ördög csatlósa se terrorista( mert ilyen kampányok is voltak...) Mindenkinek joga eldöntetni akar e élni ezzel a szerrel vagy nem.

2010. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy-egy jó szivar, egy jó kis pipázás a rózsaligetben maradandó élményt jelenthet. Churchill 18 éves korától fogva 3 szivart, 3 Whiskyt fogyasztott, nem sportolt és 91 évig élt így. Ez olyan, mintha a díjnyertes borból innál lassan, kéjelegve 1-1 decit.


De 13-17 évesen napi 20 szálat elszívni meg olyan, mint másfél liter kocsisbortól naponta berúgni a télen híd alatt.

Nem elegáns, nem érdemes és nem is életbiztosítás!



AKI NIKOTINHOZ NYÚL AZ OLYAN SZELLEMET SZABADIT KI A PALACKBÓL, AMIT NEM BIZTOS HOGY URALNI TUD.

2010. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor úgy járhat a szellemmel mint a FIDESZ a Jobbikkal ?

:-dD

2010. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem tartom menőnek. Cigiztem, de beláttam hogy marhaság úgyhogy szerintem soha nem is fogok.

15f

2010. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Menőzés, családi ok... Szerintem némelyek se tudják, hogy miért cigiznek. Igazából nagyon idegesít, amikor beszélgetek valakivel, és meg se kérdezi, hogy rágyújthat-e. És hiába mondja neki az ember, hogy "oltsd már el légyszíves", magasról sz*rik az ember fejére. Olyankor le tudnám nyomni a torkán, hogy "nesze, ne csak szívd, edd is". 17/L
2010. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!