Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14éves vagyok kipróbáltam az...

14éves vagyok kipróbáltam az e cigit és nagyon tetszik. Mennyire káros ez a cucc?

Figyelt kérdés

A lötyi az nikotin mentes.

Még nem próbáltam a rendes cigit.



2017. jan. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hosszútávon okozhat problémát.
2017. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

90%-kal egészségesebb mint az analóg.

Ugyan ez is egészségtelen, de nem észrevehetően. Azt hogy hosszútavon okoz problémát, azt cáfolnám. 15 éve van jelen kb. az e-cigi, és még mindig nem került senki kórházba vagy nem volt senkinek komolyabb baja tőle.


Továbbra sem ajánlatos gyerekeknek, főleg azoknak akiknek tüdő/szív/érrendszeri problémájuk van.

Teljesen felesleges, és pénzbe is kerül neked, aki gondolom nem azért szívná mert komoly dohányos.

Amint megveszed 10-20k Ft-ért, pár hónapra rá megunod.


Gyerekként meg nehéz fenntartani egy e-cigit, főleg ha a szülők nem támogatják.

2017. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit az, de a kóla, meg a csipsz is káros. Ez sokkal kevésbé árt az egészségnek mint az igazi.
2017. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Az ecigit nem a tizenéves óvodásoknak találták ki, hanem a dohányosoknak, akik szeretnének egy kevésbé károsabb terméket használni. Neked tudod mi való? Két büdös nagy pofon! Kicsit idegesítő már, hogy a taknyok divatot akarnak csinálni belőle úgy, hogy nincs is rá szükségük. Nekem segített, és írtó kínos, mikor egy kis tejfölös szájú szívja majdnem ugyan azt mellettem. Ha annyira füstölni akarsz, akkor vegyél egy olcsó vizipipát 3-4 ezer ft. Ez nem nektek van!
2017. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért tán a vízipipa nem káros?
2017. febr. 20. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta járnak 14 évesek is az óvódába?
2017. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kicsit idegesítő már, hogy a taknyok divatot akarnak csinálni belőle úgy, hogy nincs is rá szükségük."


Sajnos ez, szinte elkerülhetetlen. Mármint az, hogy divat legyen belőle. Anno a cigivel is ez történt. Egy tizenévesnek semmi szüksége nem volt a cigire, mégis rászokott(divatból), mert ezt látta.

2017. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!