Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az az érzésem, hogy...

Nyuszika1 kérdése:

Miért van az az érzésem, hogy ha enni akarok és nem megy egyszerüen nem megy le a torkomon hányingerem van! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Előbb is ettem,és nem ment le a torkomon pedig éhes vagyok de nem megy le az étel a torkomon.Van amikor anyum kiszedi az ételt és nem kivánom megeni!Mondtam anyumnak is de anyum azt mondta,hogy enni kell!Mert beteg leszek ha nem eszek.Már pár napja igy van,hogy enni akarok de nem megy!Nem tudom lenyelni z ételt.Ha meg lenyelem akkor hányingerem van.Miért van ez?Mi lehet a bajom?Ez valami betegség?Milyen betegség ez?

#nem tudok enni?
2015. nov. 17. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet akut gyomorhurut, amikor valamilyen vírus hatására a gyomor nyálkahártyája pusztulni kezd és a keletkező méreganyagok hatására jelentkezik a hányinger.
2015. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez valami komoly betegség?:(Mi bajom lesz tőle?
2015. nov. 17. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban lettel azóta?
2023. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!