Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexet szedek 5. hete....

Balogh Zsozsó kérdése:

Cipralexet szedek 5. hete. Semmi javulás, mellékhatás. Valószinű váltanom kell majd. Mire számítsak váltásnál, illetve mi a folyamata? Azr előzőnél is rosszül voltam 2 hétig. Akinek volt gyógyszer váltas a, tapasztalatokat kérnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Váltás
2015. okt. 27. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Rosszul irtam. Mellékhatás van. Gyakran ég a karom. Mellkasom. Et vagy ám gyatra.
2015. okt. 27. 08:35
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét a hozzászokás általában, ez után múlnak el a mellékhatások.
2015. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te szedtél valamit?
2015. okt. 27. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok antidepin végigmentem mire eljutottam a Trittico-ig. (Én is szedtem Cipralexet hónapokig, jó hülye voltam tőle, üvöltöztem csapkodtam).


A Trittico egy enyhe antidepresszáns (trazodon a hatóanyaga) és nekem nagyon bevált. Egy gyógyszer sem gyógyítja (önmagában) a depressziót, viszont segített valamennyire talpra állni, hogy rendezhessem a dolgaimat. Enyhe szorongásoldó és altató hatása is van, ami jó mert (legalábbis nálam) ha bedepizek, akkor az alvás az első ami nem megy. Plusz van egy szintén kellemes mellékhatása, hogy finoman fejezzem ki magam eléggé "fickós" lettem tőle, vagyis javult az ágybéli teljesítményem. :D


Sajnos most emelték fel az árát, elég drága lett, (3500 forint kb/doboz - 60 tabletta) de nekem megéri így is, mert amúgy meg elinnék hússzor ennyi pénzt, hogy tudjak aludni).


Voltam már Zolofton, Cipralexen, és Wellbutrinon, ezek csak rontottak a helyzeten.

2015. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!