Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért érzem gumi ízünek egyes...

Mért érzem gumi ízünek egyes dohány termékeket mostanában? 1-2 héttel ezelőtti dohányterméknél meg nem érzek ilyet.

Figyelt kérdés

Valaki árulja már el, hogy mi a bu van a cigidohánnyal?

Frissen bontott és érzem a gumi ízt rajta.


2017. márc. 22. 10:03
 1/6 anonim válasza:

Nekem mostanában sokkal jobban fájt a mellkasom a cigitől... Nem tudom. Én átálltam a tubákra. Sokkal jobb (szerintem).


[link]


Hülye ízük van, az igaz... Milyen dohányt szivsz?


Amúgy ajánlom a tubákot.


Van:


- csoki

- vanilia

- sherry

- eper

- meggy

- mentol


midenféle

2017. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erős cigikre gerjedek
2017. márc. 22. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt férfi after shave ízét éreztem egy bizonyos cigi fajtának. Azt hittem előx, hogy meghülyültem, aztán eljutottam odáig, hogy jeleztem az illetékesnek, aztán megszűnt ez a problema.
2017. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

JA, csak kék LD, Piros West és nem tudom milyen szivaron is ezt éreztem.

Dohányoknál cseréltem filtert is meg papírt is, érdekes, hogy más milyen lett az íze, de az az alap gumi íz elő jött, mint a postás guminak az illata, csak a nyelvemen :S

2017. márc. 22. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond, tudom milyen ez az íz amiről beszélsz, legalábbis remélem ugyanarról beszélünk. Ha a kék LD-n is érezted akkor az tökre rendben van, én pont ez az íz miatt szeretem :D Évekig kerestem, a LIDL saját márkás Claridge dohányához hasonlót ill. a sárga Drumhoz hasonlót, na a kék LD-ben megtaláltam. Ezeknek mind ilyen gumis ízük volt/van.
2017. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* Próbáld ki a Kék vagy a Rózsaszín RGD dohányt, ezek tuti biztos, nem "gumi" ízűek.
2017. márc. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!