Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kipróbáltam a cigit pár hete,...

Kipróbáltam a cigit pár hete, és egész nap csesztettek a baratnőim. Most tényleg ekkora bűn?

Figyelt kérdés
18 éves làny vagyok,pár hete kipróbáltam a cigit,ma tudták meg a barátnőim,és elkezdtek piszkálni,hogy most rákos leszek stb...leszögezném,hogy azóta sem szívtam,csak kiváncsi voltam,ennyi..

2017. márc. 6. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aggódnak érted.
2017. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theressita ***** válasza:
100%
Egy cigitől nem leszel rákos, de az első cigi az első lépés a rászokáshoz, amiből már lehet baj. Nem baj, ha kipróbálod, a legtöbb ember ezen átesik, de kérlek, ne szokj rá, mert egyáltalán nem menő, és nem ér annyit, amilyen veszélyei vannak :-)
2017. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint jól választottál barátnőket, mert észt is adott nekik a Jóisten, ami manapság kevéssé jellemző. Hallgass rájuk, kerüld a bagót!
2017. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%
Nem ekkora bűn. A nemdohányzók haljamosak azt hinni, hogy mindent tudnak a cigaretta káros hatásairól, sőt jobban tudják, mint egy dohányos. Ez nem igaz. Ha kipróbáltad a cigit, és tetszett, akkor ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak. Sosem szabad azért fogyasztani, vagy éppen azért tartózkodni valamitől, mert mások azt mondják. Ha élvezed, fogyaszd, ez a te döntésed. Ha valóban elmúltál 18 éves, akkor el tudod dönteni, hogy mit akarsz, nincs szükséged vészmadarakra.
2017. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bolondok a barátnőid, én inkább annak örülök ha kipróbáltad.
2023. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös Miért örülsz annak, hogy a kérdező kipróbálta?
2023. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok, azért örülök mert legalább meg csinálta amit akart elérte a célját kipróbálta. Mai világban csak túl lihegik a cigi károsságát.
2023. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!