Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miután cigiztem higy szedjem...

Miután cigiztem higy szedjem le a cigiszagot a kezemről/ruhámról? Bevált ötletek?

Figyelt kérdés
Antibagósok kíméljenek!!
2010. máj. 12. 21:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

hát a ruhával nem igazán tudsz mit kezdeni, kiszellőzteted pár órára vagy kimosod. befújhatod parfümmel, de az csak átmeneti megoldás.

a kezeden meg órákig ott marad a cigiszag hiába is mosol kezet, de van egy bevált módszerem- először alaposan moss kezet szappannal, különösen ott ahol cigiszagúak az ujjaid. aztán olyan fél percig jól dörzsöld be fogkrémmel és öblítsd le, a mentol nagyon jól elveszi a szagot, utána moss kezet mégegyszer szappannal. egyébként azt is megfigyeltem, hogy ha szabad evegőn vagy sokkal hamarabb enyhül a cigiszag mint bent, illetve más-más márkáknak más-más erősségű a szaguk valamint az, h milyen gyorsan tűnnek el. nekem pl a kék multit alig érezni :) vagy ha nincs időd előtte kezetmosni akkor krémezd be valami erős illatú krémmel, ez is megteszi :)

2010. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
előző vok, egyébként ha szabad levegőn szívod és utána sétálsz még vagy 10-15 percet, nem lesz cigiszagú a ruhád, ez tapasztalat :) azon akkor érzeni ha bent szívod és/vagy füstöt helyen vagy.
2010. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2010. máj. 13. 14:26
 14/22 anonim ***** válasza:
fújd be magad valamivel
2010. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Fogkrémmel moss kezet! Nekem bevált;D
2010. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én anno azt csináltam,hogy próbáltam nem zárt helyez cigizni.Szabad levegőn nem lesz annyira olyan a ruhád és a hajad.Rágózz,vagy egyél meg pár szál ropit,most meg a kezed(leginkább a két ujjad között)és fújj magadra egy kis dezodort.Nekem ezek beváltak,soha nem vették észre.
2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan h reggel cigiztem, tudtam h anyámék ré egy órára kelnek...addig fogatmostam, ittam egy kávét és ettem egy jó nagy darab csípős kolbászt :D mindent fognak érezni rajtad csak a cigit nem x) a kézre meg azt tudom írni mint a többiek: antibakteriális zselé dm-ben 560 ft
2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Én jó sokszor szoktam kezet mosni spray iszokrá eszek valamit és elmulik, de én barátnőm elől szoktam.
2010. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ecet... Csak egy keveset vigyél magaddal... Átkened az ujjaid, de nem sokkal, aztán rajta hagyod egy darabig és kezet mosol, nyoma se lesz a témának, ecet meg majdnem mindenhol van otthon... :) Ha meg nincs kedved ecettel bíbelődni, akkor a sampon az ami még beválik... ;)
2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%
Talán úgy hogy nem gyujtasz rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!