Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Biófűről leszokás? (Többi Lent)

Biófűről leszokás? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

Évek óta szívja sajnos. Lenne esetleg valami motiváció hogy a párom magától abbahagyja? Kb.2 hónapja vagyunk együtt és szeretnék neki segíteni.Gondolom a szakítás csak ront a helyzeten.Nem tudom mi tévő legyek.

Köszönöm



2017. máj. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz leszokni róla,én 2 évig csináltam,igazából te csak támogatni tudod és neki kell eldöntenie fejben hogy soha többet 1 slukkot se szív,mert itt nincs olyan hogy 1 slukk,az csak önámítás.Ami segíthet ha eldöntötte hogy leszokik az ha vitaminokat szed,én szedtem ginsenget és ginkgo bilobát és halolajt,szerintem ezek is érnek valamit hogy könnyebben helyre jöjjön,de amíg nem dönti el hogy nem akarja ezt csinálni hiába minden,ráerőltetni ne próbáld olyanokkal hogy elhagyod(persze csak ha vele akarsz lenni) mert semmit nem ér,engem anyámék kiakartak dobni itthonról de az se ért semmit.Sok siker kívánok neki a leszokáshoz,ez a szer megöli az embert apránként,ha élni akar muszáj leszoknia.
2017. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vivus99 válasza:
Nagyon sok akaraterő kell hozzá! És az elvonási tünetek félelmetesek.... Egyszer ráz a hideg, után izzadsz, egész nap azar a közérzeted, egyszer sírsz utána nevetsz, aztan üvöltözöl mindenkivel magad körül. Na meg a hányinger, étvágytalanság... Ezek miatt is nagyon nehéz abbahagyni, mert amikor már nagyon durvákká válnak az elvonási tünetek, meggondolja magát az ember hogy letegye-e vagy sem...
2017. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 14. 06:08
 4/8 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm 4 évig szinte minden nap szívott a haverokkal nem gyenge szar lehetett mert legalább jó pár óráig hiába beszéltél neki még azt se tudta fiú e vagy lány a barátnője ugyan ezen ment végig mint te nagyon sokat veszekedett vele végül rá jött,hogy avval nem old meg semmit mellette kell hogy legyen ő is ugyan így gondolkodott mint te. ha beállva látta itatta etette oda figyelt rá hogy ne legyen baja míg egyik nap nagyon nagy balhé volt a haverjai között a srácot is bele vonták mindenki ellene fordult akik eddig a fű miatt fontosak voltak de a barátnője akkor is mellette volt. A srác azóta már másfél éve nem nyúlt hozzá, nem volt elvonási tünete a méreg anyagot kiizzadta az étvágya megnőtt elkezdett hízni azóta is tiszta és nagyon jól van. Remélem neked is sikerülni fog valahogy megoldani ezt a problémát a lényeg hogy tarts ki mellette ne hagyd el mert még rosszabb lesz ha eddig mellette voltál most főként nyújts neki támaszt, elhiszem hogy nehéz de hátha nektek is ilyen szerencsétek lesz.
2017. máj. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem sikerrel járok.
2017. máj. 30. 17:07
 6/8 Borababa válasza:
Szia! Sikerült? Én is ebben vagyok sajnos :-(
2018. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 princo1310 válasza:
Szia! Én 2 évig toltam a haverokkal szinte non-stop! Beültünk haverom szobájába egy szatyor bíróval,és kb vakulasig estig alvasik nyomtuk. Szerencsére sikerült leraknom,de csak úgy sikerült,hogy egyszer új bio jött törvénybe nagyon intenzívnek volt be reklamozva ( az is volt ) haverokkal 3-3 slukk 10 perc után haverom kiabál,hogy nem kap levegőt,na ha akkor nem tisztelik ki ilyedsegben,akkor lehet tényleg nem kap levegőt,és meg hal,de szerencsére nem így történt. Másnap ugyan ez a cigi,és kezdtem érezni ( szerintem már csak magamba magyaraztam ) ,hogy valami nyomás van a melkhasomon,és nehezebben jön a levegő a tudombe,na akkor hirtelen pánik,hogy tuti én se fogok mindjárt levegőt kapni stb... Na az a 1-2 óra úgy tűnt akkor,mint ha 8 órán át szenvedtem volna. Akkor fogadtam meg,hogy inkább meghalok az elvonasban,mint ebbe a szarban. Azóta egyáltalán nem mozgat meg a pepsi Cola se úgy meg ilyedtem akkor. Szóval akkor ha nem élem meg ilyen rosszul ezt az élményt,lehet mai napig színvonalú azt az időzített bombát. Sok haveromnak is úgy sikerült,hogy előtte elég komoly szintén berosszultak. Az a legrosszabb az egészben,hogy szerintem olyan maradandó károsodást okoz,hogy beszarás. Nekem azóta a szívem szarakszik, a hallasom rosszabb lett,évente 1-2* bedugul a fülem,és fuleszetre kell járják kimosatni,ami a biozasom előtt soha nem volt ilyen. És az én barátnőm is végig csinálta,sőt végig nézte ahogy csinálom,és utána szenvedek az elvonások,de ő se tudott különösebben semmit csinálni,csak támogatni,erőszakkal meg meg ne próbáljátok leszoktatni senkit,mert az a legrosszabb,ha nem ön akaratából szökik le. Csak támogatni tudjátok,és ennyi. Sajnos ez ilyen,sokat ismerek akinek sikerült lerakni,de sokat ismerek aki mióta bejött azóta nyomja,és leakarja rakni,de még nem érte őt olyan tragédiája,ami erőt ad neki lerakni. És ezek akik nem bírják lerakni,azok egyre celtalabbak is,szóval ha a te barátodnak azért,ha van mit csinálnia munka,edzés,sport akkor próbálja meg ezeket előre venni,és egy az egybe nem nyúlni hozzá. Sokan az unalom miatt,a semmit téves miatt,hogy teljen az idő azért szoknak rá. az elvonasnal meg minél több mérget kell ki izzadni. Én pl. Nagyon sokat voltam forró kádban mikor rám jött a düh roham,akkor forró víz kád,és izzadni kifelé a mérget,sokat szexeltek is,gyorsította meg az anyag cseremet. Nem ment le a kaja,akkor erőszakkal leírtam vízzel,vagy kakaó,nem érdekelt ha kihagytam,csak hogy dolgozzon a szervezetem ellene. Remélem tudtam segíteni,bár nem hiszem. 24/f
2018. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Leírom a siker történetemet hátha másnak is sikerül segíteni ezzel.

Ezt egy privát kérdezőnek írtam úgy gondolom jó ha itt is látható.

A párom október óta teljesen tiszta. Azóta már össze is költöztünk. Mivel nagyon nagyon szeret a feltétel nélküli szeret az elsődleges. Terveztük az összeköltözést. Legelső lépés az volt, hogy arra kértem ha velem van akkor ne csinálja. A második mivel van gyerekem azt mondtam nem szeretném ha a fiam ilyen ember mellett nőjön fel. Többször látta a fiam ilyen állapotban mindig azt hazudtam be van rúgva, és ezt mondtam is neki. Láttam én is teljesen magán kívül amikor azt csinálhattak volna vele amit csak akarnak és velem is agresszív volt, ezt is említettem neki, meg mondtam , hogy a szivem ilyenkor majd megszakadt és ez nagyon nagyon nagy fájdalom nekem. Ha nem szeretett volna igazán, akkor ezeket nem nem vette volna egyáltalán számitásba. Harmadik befejező lépés, hogy a tesója felvette videóra mikor önkívületi állapotban volt. Tiszta állapotban megmutatta neki . Elszörnyülködött.

2018. jan. 22. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!