Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a füves cigiben?

Mi a jó a füves cigiben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
30%

semmi! én egyszer próbáltam túl nagy mennyiségben és rettentően kiütött kb 2óra kiesett a délutánomból,nem emlékeztem semmire,felálltam és elkezdtem vért hányni..senkinek nem kivánom...nekem egy társaság mesélte h mennyire jó és mindig jó lesz a kedvük és próbáljam ki...minek hülyeségben benne vagyok énis...és nekem szerencsére nem tetszett..de aki kisebb adagban próbálja annak tényleg bejön...én ezért áldom a barátnőmet,mert direkt akart nekem rossz élményt szerezni, hogy többet eszembe se jusson...és amikor meglátta hogyan reagált a szervezetem neki is elment tőle a kedve és azóta (augusztus)nem is szívott.

szóval én személy szerint nem ismerem egy jó tulajdonságát sem...

2010. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Vigyorba szedi a ráncokat :-)

Amúgy megnyugtat, ellazít. Sok ismerősöm van aki füvezik hébe-hóba teljesen normálisak. Én azt mondom ha valaki mindenáron drogozni akar akkor ez csinálja, ne a keményebb szereket. Ettől nem lesz semmi baja, max kajás lesz... nem fog kötekedni, csak röhögni mindenen :)

2010. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Előző, tapasztalatból mondom, hogy aki drogozni akar és a füvescigivel kezdi, az után továbblép a keményebb drogok felé.

Van, illetve volt egy baráti társaságom, kb. 5 főből állt és úgy döntöttek, hogy elszívnak egy füves cigit. Nem nagyon örültem neki, hogy füveznek miközben ott vagyok, de úgy voltam vele, hogy "ááá ez csak könnyű drog és úgysem szokhatnak hozzá". Eleinte háromhavonta szívtak el egyet, amikor épp eszükbe jutott. Utána már havonta szívták, majd kéthetente, a végén már hetente. Aztán egyszer szóvátettem, hogy talán nem kéne ilyen sűrűn, és mondták, hogy de úgy hiányzik nekik és kívánják. A végén már kétnaponta szívták. Fizikai függőséget lehet, hogy nem okoz, de lelkit annál inkább. Utána persze nem álltak meg a fűvél, hanem továbbléptek a partydrogok felé. Pedig úgy kezdték, hogy csak a jókedv kedvéért egyetlen ártatlan spanglit.....

2010. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Első!!!Nem tudom hogy veled hány grammot szívattak el...

Én is szívtam, és elsőre csak így minden eltompult.De azért vért hányni meg 2 óra emlékezet kiesés az nem felel meg 1 füves cigi hatásainak.Vagy lehet hogy az olyan cigi volt amiben csak és kizárólag fű volt?Mert olyat nem szabad csinálni.Az nagyon kiüt.Mindíg kell hozzá rakni egy kis dohányt.

2010. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

10:45: Az alkohol is lelki függőséget okoz jó pár embernél és mégis lehet kapni majdnem minden utcasarkon....


Szerintem sokkal több alkoholista van mint füves. Ha valaki elszív egy füves cigit még nem dől össze a világ... Én is sok olyan embert ismerek akik füveznek, vagyis már múltidőbe, mert kinőtték ezt a korszakot. Szép volt jó volt de továbbléptek. Egy páran közülük fősulira / egyetemre mentek, szóval teljesen normális emberek.

2010. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

HARMADIK!

Ez teljesen levezethető az összes legális drogra.eleinte haverokkal havonta egy sör, később kéthetente egy, utána hetente egy, majd pedig minden nap egy.Így születik minden függőség, az alkoholizmus, a dohányzás, koffeinfüggőség stb...Én kb havonta szívok egy keveset (nagyon keveset 0,1-0,2 gramm)és ha az ember nem teheti meg vagy nem akarja akkor nem szokik rá és nem szív minden nap.

2010. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez a fű a küszöb a keményebb drogok felé egy hatalmas BAROMSÁG! Vannak barátaim nem egy nem kettő akik füveznek, de undorodnak a kemény drogoktól.
2010. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nyugi én nem akarok szívni! :) még a rendes cigitől is okádok... csak olyan sok ember szívja és kíváncsi lettem, hogy mi OLYAN jó benne...De akkor ezek szerint semmi.

Kösziszépne midenkinek!!

2010. ápr. 7. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
mi az hogy semmi se jó benne? hát te hülye vagy XD
2010. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
még hogy vért hánytál lol ... akkor az nem a cigitől volt... menny el orvoshoz -.-
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!