Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi első használat...

Elektromos cigi első használatbavételére írnátok segítséget?

Figyelt kérdés

Ez amit vettem, úgy néz ki, mint egy toll, egy helyen lehet szét tekerni, az egyik fele az ahol betöltöm a liquid-et,

a másik a végén ahol az usb bemenet van. Menjünk sorban: A feltöltésnél szét kell tekerni és csak az alsó felét tegyem hálózatra? Vagy előbb fel kell tölteni a folyadékkal és úgy töltsem? Egy usb kábelt adtak hozzá, azt hova dugjam? A seg..embe, a számítógépbe, vagy pedig van még az iPhone-hoz egy olyan töltőm, aminek az egyik fele usb bemenet, a másik a villás lóf@.sz, amit betudok dugni a konnektorba. És ha az megfelelő, akkor mennyi ideig kell tölteni, mielőtt felrobban?

A lét mennyire kell feltölteni abba a tartályba?

Az a jó, hogy van hozzá leírás arabul, kínaiul, zulu nyelven is talán, még az angolt megértem valamennyire, de az sem írja így a részleteket, csak annyit: "tekerd le, töltsd fel, rakd össze, ügyelj hogy passzoljon stb." Meg az a jó, hogy az eladó a dohányboltban konkrétan közölte, hogy nincs ideje részletes információval ellátni, mert árut kell kipakolnia.


2017. jún. 8. 13:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha konkrét típust is írnál könnyebben tudnék válaszolni a kérdésedre. A töltéskor tekerd le az ecigid felső részét, és úgy csatlakoztasd az USB kábellel a számítógépedhez. Azt, hogy mikor töltött fel, egy lednek kell jeleznie (kb 1-2 óra).


Egyébként a dohányboltokban kapható "toll szerű" ecigik nem a legjobbak, olyan 200-300 töltést bírnak ki és nem túl jó minőségűek és túl is vannak árazva. Külföldi oldalakról az itteni árak feléért be lehet szerezni sokkal jobb kezdő kiteket, ha érdekel írj privátot és linkelek neked pár oldalt, ahonnan én is rendelni szoktam.


Jó vapelést!

2017. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- e-cigit rádugod az USB-re, addig töltöd, amíg fel nem töltődik.

- liquidet a max jelzésig töltöd a tankba, ha nincs rajta jelzés, akkor amennyi belefér.

2017. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!