Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigarettáról való átszokás...

Cigarettáról való átszokás e-cigire, majd onnan a cigi teljes letétele működhet?

Figyelt kérdés
Sajnos napi 1 doboz sodort cigit szívok és már érzem, hogy nem teljesen úgy működik a testem mint mielőtt rászoktam volna. Próbálkoztam én már mindenhogy letenni a cigit, egyik napról a másikra, nem ment, fokozatosan csökkenteni, nem ment, ezért úgy gondoltam beruháznék egy e-cigire, és tapasztalatokat várnék ezzel kapcsolatban, hogy aki így csinálta annak bevált-e.
2017. aug. 2. 15:13
 1/5 grematiko ***** válasza:

Működhet, bár nekem nem vált be.

Attól eltekintve, hogy egy átlagember nem csak a nikotintól függ a normál cigarettánál, a nikotinról nem lehet nikotinnal leszokni.

Tök 8 hogy milyen formában viszed be.(rágó,tapasz,inhalátor)

Én 20 év után tettem le 2009-ben, nikotinpótlás nélkül.

(heroinnal XD...csak vicc!)

2017. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudok olyanról, akinek működött, meg olyanról is, akinél nem vált be (pl. én).

De próbáld ki, hátha sikerül.

Én is úgy tettem le, mint #1, nem kellett se tapasz, se rágó. Csak egy szép napon abbahagytam.

2017. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na hát ez az hogy számtalanszor próbáltam egyik napról a másikra de nem működött, ezért gondoltam azt, hogy akkor csak a szertartást vonom meg magamtól, és hátha sikerül. :D köszi a válaszokat
2017. aug. 2. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Működhet, de elhatározás is kell hozzá.
2017. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok ismerősömnek vált be. Én is napi 1 dobozzal szívok el és pár hónapja volt nálam egy e-cigi 2hétig és próbáltam nem rágyújtani hanem azt pöfékelni :D de nekem hiányzott az ahogy kiveszem a dobozból meggyújtom szóval a szertartás :D én nem tudnék ezzel leszokni
2017. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!