Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a cigiről?

Leszoktam a cigiről?

Figyelt kérdés

Kb egy hétig nem cigiztem hanem vettem egy jó e-cigit es azt hasznaltam. Utanna sok volt a pörgés és megint elkezdtem cigizni viszont a rendes cigit mar nem tudtam elszívni es a töltöttet végképp nem.(igy 10 év cigizés utan gondolkodtam rajta h hogy tudtam szívni ezt a sz@rt és főleg a cigi papírjatok okadtam.)

Utanna par napig cigiztam h vettem ilyen short cigipapirt+szenszurös szűrőt+tekerős dohányt es rajottem h 10X jobb mint a normál cigi valszeg a papír miatt.

Lényeg a lényeg hogy rájöttem most mar erre se fogok költeni es két hete csak e-cigizek. Tegnap beleszivtam egy slukkot egy cigibe es tok fajt ahogy letudoztem es tok undorodok a cigitől mar. Lehetseges h leszoktam?? Az e liquidemben keves nikotin van, úgy vettem eszre h mar csak a mozdulatot helyettesitem.



2017. aug. 21. 20:51
 1/7 anonim válasza:
81%
Szerintem vegyél GTX 1080 Ti-t.
2017. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam mert kicsit fura h mar nem is gondolok a cigire pedig többször is probaltam lerakni mondjuk akkor meg nem hallottam az ecigirol. + sokan hiaba vesznek ecigit ugyanugy cigiznek mellette
2017. aug. 21. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

E-cigi pot cselekvésnek jó én amikor le raktam a cigit rá kattantam a chipsekre meg ilyenekre ugyhogy kb 0-24 ezeket a vackokat zabáltam aztán át álltam e-cigire lassan fél éve igaz 18mg-s nikotinu liquid van benne , de valahogy jobb az egész nem köhögök annyit , meg csomo helyen tudom használni nem kell 10 percenként ki menni rágyujtani

Nem leszokás hanem át állás ez pot cselekvés jobb mint mindem vackot zabálni vagy szivni a sima vackot

2017. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehat akkor jol gondolom h csak a mozdulatot pótolom. Ugyannis nem kívánom a cigit, nem sovargok utanna. Kiraly
2017. aug. 21. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktál le a nikotonrol,de a dohányzásrol talán.
2017. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor megvettem az ecigimet erős dohányos voltam, 1-2 hétig rendes cigit is szívtam mellette, de kb 2-3 hét után elég volt az e cigi.

Néha jön a gondolat, hogy jó lenne elszívni egy rendes cigit, de 1-2 szívás után hányingerem lesz tőle.

Már lassan fél éve ecigizek és észre vettem, hogy nem köhögök, nem kapar a torkom, nem fulladok és a családom nem tesz megjegyzést, hogy büdös füstszagom van.

Az ecigi csak a nikotinbevitel egyik formája, de nagyon jól helyettesíti a cigit. Szóval jó dolog az ecigi.

2017. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!