Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek? Miután leszoktam a...

Mit egyek? Miután leszoktam a cigiről és úgymond elkezdtem "hízni"?

Figyelt kérdés
szóval leraktam a cigit! és ennek hatására elkezdett a tömegem növekedni, és azt szeretném ha ez nem zsírban mutatkozna meg... szóval mit egyek? és hányszor? de leginkább az érdekelne, h mit ha tudnátok sorolni kajákat annak nagyon örülnék

2014. júl. 20. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
nem kéne zabálni és akkor tökmindegy lenne mit eszel
2014. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát pedig zabálni kell csak nem mind1 h mit
2014. júl. 20. 14:40
 3/7 anonim válasza:
egyé zőccséget
2014. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem azért kezdtél el hízni, mert nem cigizel, hanem azért mert többet eszel. ennyi. nem kell annyit zabálni.
2014. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorin is lehet jó ötleteket találni. Ha a testépítés témakörben keresgélsz, érdemes például "Montez" vagy "sándorzsolt" hozzászólásait követni.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Napi 5-7 kajálás
2014. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyik sem.


a célodtól függ.

egészségesen akarsz élni vagy csak nagy izmokat akarsz? kevesebb zsírt akarsz és több izmot?


alapvetően túlsúly esetén zsírégetéssel kell kezdeni, aztán erősítéssel céltól függően.


ha megkeresel privátban és részletesen leírod az evési, edzési, pihenési szokásaid, adok tanácsot.

2014. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!