Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik móodszer olcsóbb? A...

Hikiliki kérdése:

Melyik móodszer olcsóbb? A tekert vagy a töltős cigi

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Számold ki. Attól is függ, hogy mennyi az órabéred és milyen gyorsan tudod tekerni.
2017. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Tekert, egy zacskó dohányból nekem 60-70 szál is kijön.
2017. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, mennyire akarod erősre, van olyan ismerősöm aki úgy tölti, hogy szinte kihullik belőle a dohány, és másodpercek alatt el lehet szívni, van aki meg úgy, hogy még szívni is alig lehet. Bár személy szerint én inkább veszem rendesen dobozosan, ott a minőség is mindig állandó.
2017. szept. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A tekerésnek az a hátránya, hogy ott ritkán ,,dolgozol előre" és utcán, szélben, menet közben csomó dohány elvész. Én inkább töltök előre egy dobozzal. Az legalább méretben is akkora, mint a rendes bolti cigi.
2017. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
A legolcsóbb az, ha semmilyent nem veszel. Kész haszon, a hülyének is megéri! Te se hagyd ki a soha vissza nem térő lehetőséget, hogy nem veszel cigit!
2017. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A leszokás.
2017. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
A tekert sokkal olcsóbb.
2020. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!