Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás! Ha kávé mellé...

Leszokás! Ha kávé mellé elszívok két szálat az csalás? És az e-cigi?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta dohányzok. Eleinte heti egy dobozzal, majd heti kettővel szívtam. Most, kb 2 éve elmeny napi egy doboz. Megesik, hogy ki sem húzza addig.

Egy évvel ezelőtt próbálkoztam a leszokással, de csak fél napig bírtam füstmentesnek maradni. Nagyon ideges voltam, sírtam. Az első hány nap ennyire sza r?

A másik a kv. Napi 3 kávét iszok. Nem is tudnám elképzelni cigi nélkül. Teljesen el kéne hagynom a kávét, vagy amellé belefér 1-2 szál?

Minden tanácsot, tapasztalatot szívesen fogadok!

19/l



2017. szept. 18. 09:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent elhagyni, ha egyből nem megy próbáld meg fokozatosan.
2017. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem neked már úgyis mindegy.Nagyon igénytelen a te fajtád,nem véletlenül vagy 19 évesen ilyen erős bagós.


"Én is nagyon szeretek cigizni, szeretem az ízét és úgy az egészet."

Csodálatos életed lehet,de komolyan..

2017. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Az úgy lehet ahogy irják, egyszerre letenni és kész. Az a fokozatosan az semmi. Úgy nem fogod abba hagyni.

Arról meg ne beszélj hogy hogy haladsz , ilyen nincs hogy haladok. Le tenni végleg.

Én is két dobozzal szivtam, én is köhögtem , fel krákogtam a slejmet. FÚJJJ. Undorodtam saját magamtól, olyan büdös voltam , én éreztem magamon. Akkor más mit érezhetett.

Meg amikor itt kérdezik a gyerekek hogy csak egy két szál cigitől rá lehet-e szokni, majd ird le nekik a tapasztalatodat, szenvedésed. A pénz azt is ha számolja az ember , napi egy dobozzal, az havi 30 doboz, 30 ezer ft. Évi 360000 ft.

Lelehet szokni , csak akarat kell .

2017. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Vègy egy normális ecigit, ès egy megfelelő liquidet. Ès csak a kávè mellè szívj cigit.

Ha úgy gondolod bevált, akkor keress a kávè mellè is egy ízt, ès nem fog hiányozni a cigi.

Viszont mindenkèpp nikotinos lötyit vegyèl, ès ne dohányboltban. :D


Èn több mint 15 èv dohányzás utan így szoktam le teljesen. Több mint 2 ève csak ecigi van. Működik ès nem kell pót cselekvès, nincs szenvedès, stb.

2017. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Csótár A nikó válasza:
91%
Csak magadat csapod be.Annak meg nem sok értelme van.Én 41 éves vagyok.Jan.5-én volt az első évfordulóm cigimentesen.20 évnyi cigizést hagytam abba.Néhány eleve halálra ítélt próbálkozásom már volt leszokás terén előtte is.Az igazi "segítség"egy tüdőbetegség kialakulása volt.Kávézás megmaradt és jobb a légzésfunkcióm is.De utólag a falba verem a fejem,mert a cigizés miatt egy éltere szóló betegséget szereztem.Nincs futás,kirándulás,még a buszmegállóból hazasétát is alaposan meggondolom.Szóval megszívtam rendesen.Ha tényleg akarod,le tudod tenni.Csak meg kell találnod a neked megfelelő módszert.Szorítok neked!
2017. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2017. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sikerült leszoknod azóta?
2017. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2020. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nincs meg még mindig a kellő akarat. Kb 2 éve napi 5-10 szál stagnál. De nem is foglalkoztam vele annyira az utóbbi időben
2020. nov. 1. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!