Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen gyakran szoktatok cigizni?

Milyen gyakran szoktatok cigizni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok...egy éve cigizek és nekem olyan 1-másfél óránként szokott jól esni egy cigi....

2017. okt. 14. 11:36
 1/7 anonim válasza:
19%
Soha, még most tedd le amíg könnyebb leszoknod, később egy rémálom lesz amikor masszív függőség alakul ki, és persze meglehetősen költséges hobbi is.
2017. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Egy héten egyszer ha elmegyek bulizni.
2017. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

17 vagyok lassan 2eve cigizek

Hetkoznep reggel akar 15-20percenkent meg be erek a suliba délután fel óránként meg haza nem erek hetevegente max ha nem vagyok otthon es óránként van hogy ritkábban

2017. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is csak akkor szoktam, ha valami buliban vagyok és éppen megkínálnak egy szállal. Egyébként egyáltalán nem szoktam cigizni. Szóval olyan évi 6-7 szálra tippelek.
2017. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát reggel sokat. Felkelek, pisi, cigi amíg fő a kávé, aztán cigi a kávé mellé. De ha a húgom előbb kelt fel (vele lakok együtt), akkor csak pisi aztán kávé+cigi. Utána smink, készülődés, a buszmegállóig elszívunk még egyet, aztán a busztól a szalonig. Utána megérkeztünk anya vagy a lányok közül valaki már ott van vagy mi nyitunk, mert mi értünk oda először, akkor rendezkedünk aztán ha kinyitottunk, akkor kimegyünk cigizni, ha az első vendég előtt még belefér.

Utána napközben annyira ne, egy-másfél-két óra megépíteni egy körmöt általában két vendég között mindig cigizek. Persze ha a vendég is cigizik az tök jó, mert akkor vele is lehet előtte meg utána. Az utolsó vendég után akik még záráskor ott vagyunk mindig szoktunk egyet cigizni, hogy megbeszéljük a napot. Este itthon meg akkor megyek ki, ha kedvem tarta mondjuk óránként kábé.

Amúgy ha nem dolgozok, olyan napokon is vagy akkor gyújtok rá, ha már kell vagy tevékenységekkel kötöm össze. Pl mindig cigizek ha várnom kell valamire (busz, villamos) rágyújtok ha leszálltam valamiről vagy ha kijöttem valahonnan (hivatal, fodrász, bolt, pláza). Ha időpontra megyek valahova általába úgy megyek, hogy előtte még legyen időm egy cigire az ilyen hosszabb sétálásoknál is rágyújtok vagy ha már hiányzik. Ilyen átlag napi egy dobozzal szívok.

25 éves vagyok.

2017. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de amúgy átlag 5 szál naponta, viszont volt olyan is, hogy egy sem, meg olyan is hogy egy teljes doboz.
2017. okt. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen kezdtem cigizni, akkor olyan napi 6-8 szálat szívtam, 16 évesen kb. egy dobozzal, 18 évesen és most is nagyjából napi másfél doboz.

25/L

2017. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!