Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnál is így alakult ki a...

Másnál is így alakult ki a dohányzás?

Figyelt kérdés

Mint oly sokan mások, gimis koromban kezdtem napi 1 szállal. Aztán fősulin, vizsgák stb napi 2-3.

Most a munkában meg azt veszem észre, hogy a szintén dohányos kolléganőimmel 4-6 szálat szívok el.

Utóbbi időben a melóban egyre több stressz miatt többet is gyújtok rá. Más ezzel hogy áll?



2017. okt. 17. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Szerencsére nem..Messze elkerülöm a dohányosokat.Neked is ezt kellene tenned,még mielőtt erre költöd az összes fizetésed.

Nem kötelező neked is kimenni velük cigizni.

2017. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlen.
2017. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

1#


Úgy beszélsz a dohányosokról, mintha nem is emberek lennének, aztán csodálkozol, hogy lepontoznak? :D

2017. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Suliban rendszeresen szívtam a többiekkel, de mióta nem járok iskolába, egyszerűen eszembe se jut itthon rágyújtani. :O
2017. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Számomra nem is azok.
2017. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekm anya dohányzik meg a barátnői is akik elég sokat voltak nálunk úgyhogy nekem kislány korom óta ilyen tök egyértelmű volt, hogy a nagyok cigiznek. Én is amikor már elég nagynak éreztem magam akkor loptam anyától cigit azt szívtam először egyedül aztán az ikertesómmal ketten. Utána gimiben meg a cigizősök egy csapat voltunk együtt cigiztünk suli előtt meg suli után, kilógtunk szünetekben, a barátnőink is kábé mind cigiztek. Szóval én úgy középsuli óta cigizek aztán utána OKJ-n is a tanfolyam legnagyobb része dohányzott az oktatók is, együtt cigiztünk. Most meg műkörmös vagyok már öt éve szó szerint mind cigizünk a szalonban meg sok vendég is. Szóval így mindig együtt cigizünk. Mondjuk én teljesen rá vagyok szokva olyan nekem mint a pisilés vagy a kaja alapvető szükséglet, ha felkelek rágyújtok, stb.
2017. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!