Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigibe liquidet mi alapjan...

Ecigibe liquidet mi alapjan vegyek?

Figyelt kérdés

Eleaf termekrol lenne szo,es annyi lenne a kerdesem hogy milyen "markaju" liquidet ajanlanatok bele? Vagy tokmindegy hogy milyet veszek bele,csak a nev,es egy a hatas? Lrhet hulye volt a kerdes,de koszonom ha valami normalisan tudna ra valaszolni.

(Kezdo vagyok,most valtottam ecigire) :)



2017. okt. 24. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
*valaki
2017. okt. 24. 18:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen liquidet veszel bele. Ízlés kérdése az egész. Ha előtte dohányoztál érdemesebb egy nikotinos liquidet venni. 3mg, illetve 6mg-os nikotintartalmú liquideken gondolj (nyílván ha sokat dohányoztál, akkor érdemesebb a 6-ost venni).

Nem mellesleg különböző keverési arányok vannak liquid és liquid között, ezt megpróbálom elmagyarázni.

PG:30% VG:70% ---> Ez az úgynevezett gőzbajnok, ennek nagy gőze van, cserébe enyhébb ízt ad.

PG:50% VG:50% ---> Fele-fele, ezt gondolom nem kell részleteznem.

PG:70% VG:30% ---> Ez az úgynevezett ízbajnok, ennek kevesebb gőze van, de cserébe intenzívebb ízt ad.


Lényeg a lényeg, tömören és röviden, hogy a PG (Propilén-glikol) felelős az ízért, a VG (Növényi-glicerin) pedig a gőzért.

Egy normálisabb oldalon ki tudod választani a te általad szimpatikusnak talált keverési arányt.


Ha értelmetlenül írtam le, esetleg kérdésed van, akkor nyugodtan küldj egy privát üzit, szívesen segítek!:)

2017. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,hasznos volt☺
2017. okt. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!