Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezés után kb mennyi időnek...

Füvezés után kb mennyi időnek kell eltelnie hogy vezethessek? 18/f

Figyelt kérdés
1-2 joint elszívása után kb mennyit kell várni?

2017. okt. 28. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, hogy mennyit szívtál és milyen az anyagcseréd. Csak akkor vezess, ha már abszolút semmilyen hatását nem érzed és színjózan vagy. Én 5-6 órát mindig várok, biztos ami biztos.
2017. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne nagyon vezess szerintem. Én életem legdurvább tépése után vezettem, és egyszerűen nem emlékszem, hogy hogy jutottam haza (10 km volt kb). Olyan volt, mint egy álom, aztán elég szar volt, amikor rájöttem, hogy nem az, ráadásul a kocsi csomagtartója is behorpadt kicsit. (Akkor jó ötletnek tartottam, hogy 10%-os emelkedőn az erdőben tolatva jöjjek le:D) Este 9-kor szívtam, másnap 7-kor indultam, mondjuk nekem elég hosszan tart az utóhatása. De vezettem már úgy is, hogy szívtam, igaz előtte meg utána telezabáltam magam, és mire vezettem, addigra nem éreztem semmi hatását. De nem érdemes ezzel kísérletezgetni, valaki úgy is vezet, hogy azt se tudja melyik bolygón van, aztán ha esetleg baleset van, akkor lehet pár kellemetlen következménye.
2017. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon emberfüggő (méret, súly, és hogy mióta s mennyit füvezik; valamennyi 'immunitást' össze lehet szedni, amivel többet gyorsabban 'feldolgoz' a szervezeted). Egyik ismerősöm 3 kövér dab után is hazavezetett este, autópálya + kis erdei út (én is ott voltam, s nem is féltem, bíztam benne; bár én kisebb adag után arról kellett hogy győzködjem magam, hogy nem álmodom, és nem csak visszaemlékszem arra, hogy ott ülök :D), sőt, még az útra a fák közül befutó őzet is le tudta reagálni időben.

Míg mások egy füves után legalább 4-6-8 órára nem érzik magukat vezetésbiztosnak.

2017. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!