Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok enni! Mi lesz ennek...

Nem tudok enni! Mi lesz ennek a következménye?

Figyelt kérdés
Bipoláris depresszióm van. Eddig nem jártam orvosnál mert nem mertem magamnak sem bevallani. Jelenleg elégge stresszelek sok dolog miatt. A lényeg az, hogy egy hete mikor egy nagyon rossz dolog történt velem nem tudok enni. Ha a kajára gondolok felfordul a gyomrom. És nem vagyok éhes egyáltalán. Az évek alatt elég sok kilót felszedtem, és 3 hete életmódot váltottam, dietetikusnál jártam, ő állította össze az étrendemet. Mindent betartottam jól éreztem magam. De egy hete mikor beláttam a betegségemet mikor ez a rossz dolog történt azóta egy falat sem fér belém. Kávén és cigin élek. Reggel megeszek egy műzliszeletet, hogy ne ájuljak el. Vagy egy kis salátát husival. De alig megy le. Egész nap maximum pár falatot tudok leerőltetni. Fájdogál a hasam már most. Vizet sokat iszom. Evés után pedig ramjön a hányinger. Még a csokit sem kívánom pedig imádtam. Imàdtam enni és most nem tudok. Szeretnék fogyni de nem így!!! Szerintetek mi lesz ennek a következménye, nem szeretnék kórházba kerülni vagy valami gyomorbajt. Szerintetek ha megszűnik a stressz tudok majd enni? Köszönöm előre is a segìtséget!!

2017. júl. 7. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj. El. Orvoshoz.
2017. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsszezon van. Csinálj magadnak turmixot, igyál tejet, növényi italokat, bolti gyümölcslevet, csinálj üres levest. Ha inni tudsz, nem fogsz éhen halni. Ha ez megy, kezdj el híg pépes dolgokat újra enni-inni. Ha gondolod írhatsz privátot, segítek.
2017. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő. Igen tudom. El is megyek!! Kedves második, köszönöm a segítséget, megpróbálom ezeket amiket ajánlottál.
2017. júl. 7. 12:25
 4/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm is volt így,de neki csak egy hétig tartott
2017. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!