Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam már a cigire?

Rászoktam már a cigire?

Figyelt kérdés
Már tobb mint egy hete minden nap cigizek altalaba 2-3 szálat egy nap (kék multi/mentolos winston) ma mondjuk 5 szálat. Rá vagyok már szokva? Mert nem tudom, mert ugy nem kivanom, de nem tudom..
2017. dec. 1. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz rágyújtani vagyis meg vagy nélküle,akkor még nem vagy...én erős dohányos vagyok, ha adhatok 1 tanácsot most hagyd el míg nem állsz rá, mert nagyon nehéz leszokni..
2017. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Azt csak te tudhatod. Miért akarsz rászokni? A cigi ciki.
2017. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értelek meg az ilyen embereket sem. Ha nem kivánod akkor miért cigizel?

Tulajdonképp ha nem tudod abba hagyni , akkor már lehet rászokásnak is nevezni. Én is azt mondom még most hagyd abba mert később nehéz lesz letenni és nagyon sokba fog kerülni.

Én dohányoztam , tudom miről szól a dolog.

2017. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, próbáld meg azt, hogy ott a zsebedben egy doboz cigi egész nap, de nem gyujtasz rá belőle. Ha kibírod akkor nincs gond, ha nem bírod megállni akkor rászoktál.
2017. dec. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!