Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normalis ha elszivok 15-30...

Normalis ha elszivok 15-30 perc alatt 3ml e liquidet? Ti mennyit szivtok?

Figyelt kérdés
Sokan írjak, hogy napi 2-3mlt... Single coil 0,70 ohm, 13 watton gözölök, nincs hatalmas felhö... elvileg nagyon kicsinek kellene lennie a fogyasztasnak, de eleg soknak erzem, masok leirasa alapjan.

2017. dec. 3. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta megy el nekem 10 ml. Szerintem sok az fel ora alatt. Mennyi nikotin van benne?
2017. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5mg/ml. Nem folyik, nem szörcsög, nem ereget nagy felhőket, kis watton, single coillal megy. Szoval nem ertem hova lesz a liquid. Elötte 2 coillal 25 watton szívtam és mintha kevesebb lett volna a fogyasztas.
2017. dec. 3. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy nap alatt megy el 5-6 ml, 15 watton, 12 mg/ml nikotinnal.


A te fogyasztásod óriási, gondolom ilyenkor non-stop szívod, épp csak kifújod, és már jön a következő. Szerintem ha én ilyen rövid idő alatt 3*5 mg nikotint elszívnék, be is hánynék tőle, pedig nem alacsony a toleranciám, és az én napi 60-70 mg-om se kevés. De hogy 15-30 perc alatt elszívjam a negyedét, na az azért durva lenne.

2017. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!