Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rákos vagy? Nehéz, folytó légzés.

Rákos vagy? Nehéz, folytó légzés.

Figyelt kérdés
Már elég régóta gyerek korom óta dohányzom, mostanában(1-2 hete) elég nehézkes a légzésem, és olyan mintha a torkom meglenne dagadva(nem látszólagosan, csak olyan érzés). Félek, hogy rákos vagyok.

2017. dec. 24. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg meg is vagyok puffadva elég rendesen.
2017. dec. 24. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy rákos vagy, de a cigizés okoz nehéz légzést. Szorongsz is, az is okoz nehéz légzést. A puffadás meg attól van, hogy bezabáltál töltött káposztából.:) A puffadás is okoz nehéz légzést, mivel a gyomor nyomja a rekeszizmot.
2017. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon sokat eszek. :D híztam is pár kilót.
2017. dec. 24. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Távgyógyítás nem létezik, és megvizsgálni sem tud senki, ha nem múlnak a tünetek, akkor inkább orvoshoz menj el, az a biztos. Lehet, hogy csak valami vírust szedtél össze.
2017. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tesz jót a cigi...
2017. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese...
2017. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván jó úton haladsz a rák felé, ha már gyerek korod óta csinálod.
2017. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, nem mondott semmit a nehézlégzésre, azt mondja szedjem a nyugtatót, és írt a szívemre gyógyszert.
2017. dec. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!