Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy aki dohányz...

Miért van az, hogy aki dohányzik az könnyebben lefogy?

Figyelt kérdés

Ismerőseimen látványos, hogy van akinek időszakos (hol rendszeresen dohányzik, hogy egyáltalán) és amikor nem cigizik akkor léthatóan felszed valamennyit, és ha cigizik akkor egy idő után le.

Aztán ez magamon is feltűnt már. Ez várható? Vagy általános?



2018. jan. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. étvágytalanságot okoz

2. olyan dolgokat tartalmaz, ami bizonyos mértékben akadályozza bizonyos dolgok felszívódását. Éppen emiatt,ha valaki leteszi, látványosan hízni fog.

2018. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az evésben élik meg azt a pótcselekvést ami a dohányzással járt. Ezen felül a nikotin egyik mellékhatása az étvágycsökkenés.
2018. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Semmi köze a dohanyzasnak a fogyáshoz! Viszont ha leszoksz 2 szer olyan kover leszel mint voltal!
2018. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Én mikor dohányoztam pénzem is alig volt kajára. Alig alig ettem, ráadásul étvágyam se volt.
2018. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!