Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha Olaszországba utazunk...

Ha Olaszországba utazunk busszal nyaralni, és viszek magammal egy kis marihuanat, mennyi az esélye hogy elkapnak vele útközbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 13:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
42%
Szerintem térdelj le, és lődd tarkón magad te narkós f*sz!
2010. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Csak a határon álltok meg a busszal, ahol a határőr átnézi az útleveleket. Ennyi. Mi anno piát vittünk be, mert azt hittük h ott drága. De tévedtünk. :D
2010. okt. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

csempészni fogsz.

Mediterrán országban a legkönnyebb venni ilyesmit.Nemhogy olcsóbb, még jobb is.

Spanyolország déli részén annyiba kerül egy nagy marék mint otthon egy cigi.Olaszoknál is kb így lehet csak egy kicsit drágább.Max ugyanannyi mint otthon.Ne vigyél át, mert annyit úgysem tudsz ami ergy nyaralásra elég lenne, és ha veszel vegyél egyben.

A tengerparton meg azt szívsz amit akarsz.Este legjobb.Tengerpart, 2 kocka sör, és egy marék buga.

Én parton lakom bár kicsit másfelé, és ez a legtutibb.

Narkós-nak meg az nevez aki akar.Magasról Szarok rá, és Te is tedd ezt.

Vegyél kint olcsóbb haver, és jobb is.Higyj nekem.De továbbra sem legaláis!!!!!

2010. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!