Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás leszokási módszer?

Dohányzás leszokási módszer?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok 22 éves, a párom 34 éves és 20 éve dohányzik, aktivan. Én egyből leraktam, de ő nem tudja!


Hallottam még régebben egy olyan dologról ami "kiszivja" a nikotint a szervezetből. Vmi fém lapra kell letenni a kezeket és elektromossággal(?) elérik hogy a szervezetből eltünjön a nikotin! Tiszta sárga utána a fém lap. egyszeri kétszeri alkalom a kezelés, vmikor 5 6 évvel ezelőtt 5000 ft volt!


Ha ismeritek ezt a kezelést hol található meg, mi a neve mennyibe kerülhet mostanság? Ha mentél ilyen kezelésre segitett?


2010. jún. 6. 15:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
szia én 24 vagyok és 5évig elég erősen cigiztem,szombaton azt beszéltük barátommal le kellene rakni,vasárnap már nem cigiztem ez volt 7hónapja,barátom a napokba kezdte lerakni,ő napi 2 dobozzal szívót és nem kell hozzá nagy dolog vagy csoda csak akaraterő.Elég sokat zsörtölődik azóta de az első héten tart megértem szóval nem kell ide szerintem kezelés....
2011. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!