Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fűbe/hasisba is lehetséges...

A fűbe/hasisba is lehetséges más vegyszereket keverni, mint mondjuk a heroin esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lehet, hogy nagyon buta kérdésnek hangzik, de én nem vagyok jártas a témában és nekem nem világos.


Tehát azt hallottam, hogy az erősebb, testi függőséget okozó kábítószereknél nem ritka az, hogy ezzel-azzal felütik (higítóval, ilyen olyan vegyszerekkel stb.), hogy spóroljanak az elkészítésen és növeljék a mennyiséget. Gondolom ez inkább az intravénás dolgoknál bevett dolog.


A kérdésem az, hogy ezt meg lehet e csinálni mondjuk a fűvel is? Vagy amikor valaki füvet vesz, akkor azt milyen formában szokás árulni? A gumóalakú termést így egyben, úgymond "darabokban", vagy inkább már ledarálva (grinderrel)? És ha ledarálva, akkor előfordulhat hogy valami más anyagot közékevernek, hogy nagyobb mennyiség legyen és drágábban lehessen ezért adni?


Esetleg hasisnál ez? Mert ha jól tudom az ilyen kis téglaformákban kapható, annál van rá esély hogy a gyanta préselésekor valamit belekevernek?



Köszönöm előre!


2018. jan. 31. 17:59
 1/1 anonim válasza:
Budapest, Teve utca 4-6., 1139 / Ezen a címen nagyon szívesen állnak a segitségedre,bármilyen kérdésed is legyen.
2018. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!