Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A "barátaim" kiközösítenek...

A "barátaim" kiközösítenek azért, mert én nem cigizek velük. Tényleg akkora nagy baj, hogy én nem akarok megdögleni 40 évesen tüdőrákba? Miért nem tudják elfogadni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ezt sajnálod??

Örülj neki,hogy nem kell ilyen igénytelen,büdös bandával lógnod.

Keress értelmes embereket és barátkozz velük.

2018. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"barátaim" pontosan ahogy idéző jelbe tetted, nem igazi barátok! Egyáltalán nem baj ha nem cigizel. Sok betegséget megelőz de attól még lehetsz rákos. Irigyek biztos. Én az lennék 10 éve dohányzom de nem sikerült letenni még.
2018. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy idézőjelbe tetted! Aki bármilyen megfontolásból ártani akar neked, az nem barát. Az ellenség...
2018. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy elég nagy hülyeséget írtál. Lehet pont csontrákba fogsz "beledögleni" 40 évesen. Valaki egy egész életen át cigizik és nem lesz tüdőrákja. Úgyhogy ilyet ne írj...

A haverjaiddal meg ne foglalkozz mert ezek azok és nem barátok.

2018. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megdöglenit akartam írni, bocsánat.
2018. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. febr. 1. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
#4 Jó,csak azért ha lehet,ne vágjuk magunk alatt a fát.Legalábbis értelmes ember nem teszi.
2018. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dohányzás a hörgő és a tüdőrák bizonyos típusainak kialakulásában szignifikáns tényező, de abban igazuk van az előttem szólóaknak, hogy ezen kívül természetesen más is okozhat tüdőrákot. De a dohányzásnak számos más káros hatása is van, pl. súlyosbítja az érelmeszesedést, hajlamosít egyéb más tüdőbetegségekre: pl. tüfőtágulat, illetbe krónikus hörgőgyulladások. Arról nem is beszélve, hogy mennyire drága, és büdös, árt a fogaknak, szóval őszintén örülj neki, hogy ilyen értelmesen gondolkodsz és nem szeretnél dohányozni. Akiknek meg ez nem tetszik, sőt akik még emiatt be is szólnak neked azokkal igazán nem kellene barátkoznod.
2018. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan társaság akik ilyenek.
2018. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És ha ecigiznél? Azzal nem tennéd magad tönkre.
2018. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!