Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alatti dohányzásról...

18 év alatti dohányzásról vélemény?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Káros, nem kéne.

De hát én is csináltam, mert én voltam a lázadó kamasz fasz*agyerek.

2018. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- büdös lesz tőle az ember,

- sokba kerül,

- hosszú távon számos negatív hatása van: idült hörghurut (a szerelmed minden reggel arra ébred majd, hogy köhögve próbálsz levegőhöz jutni), érszűkület (így persze könnyebb lesz kijönni a nyugdíjból, mert csak fél pár cipő kell, ha amputálják az egyik lábat), stb, stb...

- mivel függőséget okoz, a szenvedélybetegség személyiség torzító hatása miatt a társas kapcsolatokra is negatív hatással lesz,


Összegezve; értelmes ember nem fizet azért, hogy rosszabb életkörülményei legyenek.

2018. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 +1
2018. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszokkal értek egyet, szerintem nem éri meg.
2018. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 20 éve dohányzom.

Jómúltkorában úgy voltam vele, hogy nem veszek dohányt.

Aztán "kedves barátnőm" volt a "kisördög"; mondta,hogy mégiscsak vegyem én azt a dohányt meg .

Azóta nem tartom vele a kapcsolatot, bár még jó néhány okból kifolyólag sem, volt elég vaj a füle mögött .

Anyám leszokott a dohányzásról, legalábbis nem gyújtott rá eddig 4 hónapja.

Ebben mondjuk pont vehetek róla példát.

Mondja, hogy büdös, miután rágyújtottam. "Miből vannak ezek a dohányok ??? Olyan szaguk van, mintha sz*rból csinálnák"-mondja.

Több helyen nem lehet dohányozni már jó ideje; az emberek rosszallóan néznek a szagától meg a füstjétől .

Van, hogy kellemetlenül érzem magam e miatt .

Jelenleg köhögök, krákogok (ami megterheli a szervezetemet) és szédülök .

Ideje abbahagynom végre, végleg .

2018. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!