Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál le a dohányzásr...

MR.X. kérdése:

Hogyan szoktál le a dohányzásról? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 03:27
 1/9 anonim ***** válasza:
fokozatosan csökkentettem a napi adagot. és elfoglaltam magam valami mással. plusz akaraterő, reggelente iszonyatosan köhögtem, muszáj volt leszoknom.
2018. febr. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54 évig erős dohányos voltam. Egyszerűen nem szívom. Mindig van nálam cigaretta és öngyújtó, de nem gyújtok rá.
2018. febr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi 3 doboz mellett egyszercsak eldöntöttem, hogy ennyi volt, befejeztem. Kb egy hétig szenvedtem, de azóta (10 éve) sem gyújtottam rá.
2018. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akarat erő kell hozzá. A többi az csak olyan hogy legyen miről beszélni.
2018. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Negyven évig dohányoztam, s már állandóan köhögtem. Úgy szoktam le, hogy fokozatosan kevesebb cigit szívtam, s mindig több cigipótlót. Akkor lehetett kapni Honey Rose nevűt.Közben sokszor gondoltam arra, mi mindent vehetek a megtakarított pénzből.
2018. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hi! Én champixet szedtem, könnyedén lerántott a cigiről. Hátránya , hogy irgalmatlan drága :) ugyan elmulik a sovárgás, a hiányérzet, de sajnos örökre ott marad az emberben, hogy huuu milyen jo is volt egy slukkot leszívni a barnaszofiból :D nemtudom , ti többiek hogy vagyrok vele, de nekem azér gyakran visszatér ez az érzés. Én tiz évig dohányoztam, kb 6 éve nem szívom. De volt egy két alkalom az évek során amikor eészivtam egy-egy szálat fesztiválhangulatban. Érdekes mégsem szoktam vissza. Szoval mielöbb tedd le,mert nagyon nagyon megéri. 5-6 év után, már hatalmas külömbséget érzek fizikálisan. Ez mellett re geteg pénz megmaradt. Persze tudom nem nagy tétel napi egy doboz cigi, de azé csak-csak 365 000 ha napi egy dobozzal szivsz el :)
2018. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andráska Béla válasza:

Akarat erő kérdése az egész!

Minden fejben dől el!

Én például már háromszor szoktam le sikeressen a dohányzásról. És most is azt tervezem , hogy ijra leszokom sikeressen.

2018. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beteg lettem s azonnal abba is hagytam ezelött 23 éve..
2018. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dzsambi válasza:
100%
Elektromos cigi!Erős dohányos voltam,sőt 15 évig pipáztam is!!!Az e-cigi meg oldott mindent!!!
2018. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!