Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt valaki, akinek sikerul...

Van itt valaki, akinek sikerult leszoktatnia a parjat a dohanyzasrol?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet? Ugy tunik, semmi sem hasznal, mar azt is mondtam, hogy szo sem lehet gyerekrol, amig le nem szokik, de egyelore semmi... :(

29N


2018. jan. 27. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak azt lehet aki le akar szokni.

Amíg ő nem akarja addig nem tudsz mit tenni.

2018. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni nem lehet amíg ő maga nem akarja. Eleve nem jönnék össze dohányossal, vagy olyannal akinek bármiben is túlságosan eltérő az életstílusa az enyémtől, mert csak konfliktust szül.
2018. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttetek nem zavart, h cigizik?

Nekem nem jön be ez a zsarolás dolog, meg a "majd én megváltoztatom" műsor. Csóró pasi jól kifogott téged.

35N

2018. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, hogy dohányzik, nem kellett volna vele kezdeni. Ha mégis belekezdtel, akkor hagyd békén, így vállaltad, nem kell leszoknia
2018. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Majd' 30 eves no letedre tenyleg ennyire buta vagy...?


Ha esetleg mar tervben lenne a baba, es tenyleg csak a cigi miatt nem akarnad, meg talan megertenem, de ures fenyegetozeskent ilyet bedobni, hat, nem is tudom... Ha el akarod hagyni, miert nem mondod meg a szemebe, miert kell ilyen zsarolashoz folyamodni, hogy o mondja ki?

2018. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtunk, mindketten dohanyoztunk. "Majd egyutt leszokunk"- mondta. Nekem sikerult, o az elso probalkozas utan feladta es mar nem is akar. Nem is az zavar, hogy cigizik, hanem, hogy minden egyeb mellekes, a cigi mindennel fontosabb, az sem baj, ha nincs penz kenyerre, ciginek lennie kell. Ha arra sincs, ker kolcson. Ez mar szerintem eleg nagy baj
2018. jan. 27. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Kar, hogy ezeket a lenyegtelen kis nuanszokat 'elfelejtetted' megemliteni a kerdesben...


Nyilvan fuggo, te is tudod, o is tudja, csak nem vallja be. Te tudod mit akarsz, de 'leszoktatni' te biztosan nem fogod, se zsarolassal, se semmivel, ha o nem akarja. Marpedig nem akarja...

2018. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a pàrod? Mióta dohànyzik?
2018. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
34 es nagyon regota , kb 15 eve kezdett el cigizni
2018. jan. 27. 13:13
 10/11 anonim válasza:

Ezt a könyvet olvastasd el vele mint egy gyerekkel és leszokik!


[link]

2019. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!