Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostmár nem fogok tovább...

Mostmár nem fogok tovább nőni? Lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Néha cigiztem de az utóbbi egy-fél évben nem cigiztem. Mostanában kezdtem el megint. De úgy érzem ismét letettem. A ciginek ugyebár van olyan hatása hogy nem nő az ember. Meddig van bennem ez az anyag ami ezt váltja ki? Hány hónapig hat ki a növekedésemre egy szál cigi? Többet nem fogok, ha egyszer letuttam tenni akkor mostis. Nem vagyok rászokva, nem hiányzik, csak néha rámjön ha vannak körüllöttem olyan aki cigizik.
2010. jún. 7. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A növekedést a növekedési hormon irányítja, nem a cigi. Kivéve a magzatokat a méhben. Egy dohányzó anya újszülöttje rendszerint kisebb súlyú és fejletlenebb, int lennie kellene.


Szerintem rém ciki azéret cigizni, mert mások is cigiznek... Még ha azért ciiznél, mert élvezed, deusztán azért, mert körülötted valaki rágyújt... Hát... :-(

2010. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a növekedésért egy sth nevű hormon a felelős. a ciginek semmi köze hozzá max a magzatoknál ahogy az első írta
2010. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!