Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joyetech eGo AIO készülékhez...

Joyetech eGo AIO készülékhez milyen huzalt vegyek?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy ilyen készüléket plusz egy BF RBA újraépíthető porlasztót mellé. Az érdekelne, hogy milyen huzalt érdemes venni, amivel lértehozhatok egy 1 ohmos ellenállású porlasztót?

2018. márc. 11. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na, mit vettél végül? Elégedett vagy vele?
2018. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végül felhagytam azzal a tervvel hogy ezt a készüléket vegyem meg, mivel az újraépíthető porlasztójáról több helyről hallottam nem túl pozitív véleményeket.
2018. ápr. 17. 19:04
 13/14 anonim ***** válasza:
És ragaszkodsz az RBA-hoz? Fasttechről rendelve tök olcsón lehet porlasztókat venni szinte minden modellhez, kényelmesebb is, mint folyton építgetni. 20 dolcsiból egy évre elegendő porlasztót vehetsz az AIO-hoz.
2018. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

0.35-ös kantal huzal.

Magátmérőnek jó az RBA kazán hoz kapott kis csavarhúzó szára.2 mm

Hatos tekerés, és úgy hogy az ellenállás huzal két szára egy irányba nézzen és utána lehet az alsó lábat lefelé a felsőt L alakban lefelé hajtani. Ezután az L alakú résszel előre felé én vissza szoktam rakni a kis csavarhúzóra és úgy tekertem fel rá a japán vattát, olyan vastag csíkból hogy "szorosan" rátekerve pont bele férjen az RBA kazánba. Ez nagyjából 4 mm. Ha kell még akkor véknyabból tekerek rá. Tehát ha a vatta nem lesz kemény akkor szörcsögni fog...

Ezután gyönyörű gőzt ad.

A gyakorlás meghozza az eredményt.

2018. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!