Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Viceroy milyen cigi szeretitek...

Viceroy milyen cigi szeretitek? Melyikhet hasonlít leginkább?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, de aki azt szívta, amellett jobban hányingerem volt, mint más mellett. Javaslom a Pall Mall 0.1est.
2010. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Undorító egy cigaretta. Egyedül azt nem bírtam elszívni, mert kegyetlen rossz az utóíze.
2010. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
épphogy elviselhető szerintem. a bondnál egy fokkal jobb. de sose szívnék olyat.
2010. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elszívom ha épp arra van pénzem,első dobozom is viceroy volt(piros)

viszont pl. ott van a bond úgy tudom most 1 árban vannak,de én a bondtól hányingert kapok :D

2010. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint a Bond, de azért vagyok kénytelen ezt szívni, mert csak erre telik, a hasonló árkategóriájú Moon-t pedig szinte sehol nem árusítják.
2010. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ritka sz@r. inkább vegyél minőségi cigit, és dohányozz kevesebbet, mint h olcsóval többet. nekem ez a véleményem:) am még ugy tudom, h a light cigik jobban károsak, mint az erősebbek. szal én inkább szívok piros marlborot, mint h vmi szürke viceroyt szívjak:)
2010. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha cigizel akkor szívj jó cigit, mindegyikkel rongálod a szervezetedet de akkor már legalább minőségi cuccal tedd!
2010. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
legrosszabb! Fúj ha olcsó cigit akarsz akkor inkább szívj Moon-t vagy Bond-ot.
2010. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én csak azt szívok mert csak az van van 540ér kisebb és 550 ért nagyon az jobban megéri és szerintem egész jó a kék változat!
2010. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!